Büyük Beden Alışverişin Keyifli Adresi

Kilolu insanlar için çoğu zaman alışveriş yapmak işkence olabiliyor. Beğendiğiniz markaların çoğu 42 bedene kadar çalışıyorlar, onların da çoğu aslında gerçek 42 beden değil. Bir de yüzünüze bakıp “size uygun bedenimiz yok maalesef” demiyorlar mı? Başınızdan aşağı kaynar sular iniyor değil mi? Oysa bilseler; Türk kadın profilinin yaklaşık % 50’si 44 beden ve üstü giyiyor.

Aslında kilolu deyince aklınıza sadece orta yaş ve üstü gelmesin, sağlıksız beslenme, spor yapmama, adet dönemi bozukluğu gibi etkenler gençlerin de normalin üstünde kilolu olmasına yol açıyor. Genç olunca insan tabii modaya uygun giyinmek istiyor. Bir de çalışıyorsanız her gün değişik kıyafet giymek zorundasınız ama size dayatılan; şıklık ve modaya uygun giyinmek sadece zayıflar için.

Artık ne mutlu ki öyle değil… Modacılar, nihayet modanın sadece 34-40 beden arasında olmadığını keşfettiler. Son bir kaç yılda pek çok marka, modern çizgilerle büyük beden çalışmaya başladı. Ancak bazıları bunu bir fiyat arttırma fırsatı olarak görüyor ve ürünlerini haddinden fazla pahalıya satıyor.

Şimdi size bahsedeceğimiz online satış sitesi ise, büyük beden kalıplardaki tecrübesi, kaliteli dikişleri, kumaşları ve geniş yelpazedeki beden seçeneği ile size çok uygun fiyatlı şık ve modern kıyafetler sunuyor; ByJulia.

2012 Aralık ayında faaliyete geçen site, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş. Buna göre, ürünleri beğenmezseniz 30 gün içinde koşulsuz iade ediyorsunuz. Ürünler, sizi bekletmeden hemen gönderiliyor ve kredi kartınız 128 bit şifreleme ile %100 güvence altında. Ancak yine de isterseniz kapıda ödeme seçeneği de var.

Sitede 42-60 beden arasında abiye, günlük elbiseler, jean ve klasik pantolonlar, ceketler, tunikler, gömlekler, tişörtler, kıyafetlerinizi tamamlayacak çeşitli aksesuarlarla birlikte satışa sunulmuş. Kesimler sizi daha zayıf ve şık gösterecek şekilde hazırlanmış, çok modern çizgilere sahip. Toplayıcı özelliği olan abiye elbise, jean pantolon, ceket ve bluzları özellikle tavsiye ediyoruz. Üstelik yılbaşı indirimi ile fiyatları artık çok daha uygun…


By Julia’nın moda önerileri içeren bir de blogu var. Blogda makyaj ipuçlarından, vücut tipinize uygun kıyafet seçimine kadar pek çok güncel yazı sizi bekliyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder