Prestige Rose Body Scrub | Naturals by Watsons

Merhabalar : )

Banyo keyfini uzatanlardan mısınız, yoksa hemen işini bitirip çıkanlardan mı? Açıkçası ben uzuun uzun, müzik ve mumlar eşliğinde banyoda kalmayı çok sevsem de, çoğu zaman vakitsizlikten erken çıkıyorum.

Şu sıralar uğruna banyo keyfimi uzattığım bir ürün var, kendisi kullandığım body scrublara göre açık ara en başarılı bulduğum! Ürünlerini severek kullandığım Naturals by Watsons markasına ait Prestige Rose Body Scrub


Oldukça büyük ambalajındaki ürün, yoğun fakat ağır olmayan gül kokusuna sahip. Gül kokusunu hiç sevmiyorum, buna rağmen rahatsız olmadım. Temiz ve ferah kokuyor.

Ürün; Bulgaristan, Fas ve Fransa olmak üzere 3 farklı ülkenin güllerinin organik sertifikalı sularını içeriyor.

İçindeki tanecikleri ise kayısı kabuğunun toz haline getirilmiş şekli. Tanecikleri orta yoğunlukta ve incelikleri muazzam. Cildime kızarıklıklara yol açmadan ve canımı yakmadan rahatlıkla uyguladım.


Yapısı oldukça yoğun, dolu bir çay kaşığı ürün tüm vücudunuza yeter diye düşünüyorum.


Haftada 1 ya da 2 kez kullanmak yeterli geliyor. Uygulama sonrası cildimde hafif bir gül kokusu ve temiz & yumuşak bir his kalıyor.

Naturals ürünlerinin fiyatları sanıyorum ki çok uygun, bu peelingi yaklaşık 15 liraya satın alabilirsiniz. Umarım bu peelingin farklı kokuda olanları da vardır (Sanıyorum yok)

Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz ^,^


Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Ooo ben severim bu tarz ürünleri :) deneyeceğim

  YanıtlaSil
 2. Nasıl uyguluyorsunuz ☺️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saçlarımı maskelediğimde beklerken bu üründen parmak uçlarımla alıyorum ve vücuduma ovarak yayıyorum :)

   Sil
 3. Gül kokusuna bayılırım ben:)

  YanıtlaSil