Physicians Formula Nude Wear Allık | Rose

Merhaba!

2015'in sonuna yaklaşırken, hızla geçen onca aya bakınca anlıyorum ki kasım ayını çok iyi değerlendirmek gerek yılı güzel anılarla kapatmak adına : ) Ben de öyle yaparak bol bol gezmeye, yeni fikirlere ve küçük dönüşümlere verdim kendimi. Bu dönüşümlerden blogun da  yeni yayın kategorileri ve yeni fikirlerle payını alacağı aşikar ^,^

Tabi kozmetiğe tam gaz devam ederek! Bugünün güzelliği Physicians Formula'nın ambalajlarıyla gönlümüzü fetheden serisi Nude Wear'ın bir allığı; Ambalajdan başlayacak olursak, görünümün çok şık ve sevimli olduğu konusunda sanırım hemfikiriz. Fakat kullanışlılık konusunda benim eksik bulduğum bir ambalaj.

Oldukça kalın bir ambalajı var, bunun nedeni ise allığın altında bulunan, uzun süre sonra sadece fotoğrafını çekmek için açtığım allık ve ayna. Ayna bir nebze, fırça da tamamıyle gereksiz benim için. Fakat kozmetik tutkunu değilseniz, mesela bir allık fırçasına sahip değilseniz, belki işe yarayabilir bu fırça ve ayna ikilisi. 


Ürünün üzerini kapatan, marka adı yazılı kısım kalınca bir jelatinden yapılmış. Parmağınızla hafifçe bastırsanız bile rahatça çıkabilir. 


Ürüne gelirsek, kare basılmış allık dörde bölünmüş ve dört farklı renkten oluşuyor. Renkleri tek tek kullanmak imkansıza yakın olsa da görüntü çok hoş ^,^

Mat ve çok az pigmentli bir yapısı var. Happy Booster allıklara göre oldukça farklı. Güzel yanı, hiç tozutmuyor.


Belli olması için bir kaç kat geçmek gerekiyor. Beyaz tende hafif, yokmuş gibi dururken daha esmer tenlerde daha çok aydınlatıcı görünümü vereceğini düşünüyorum.

Tenimde duruşu şu şekilde;


Ürünü tercih sebebim; paraben ve parfüm içermemesi. Ayrıca doğal duran makyajları sevdiğim için günlük kullanabileceğim bir allık kendisi.

Yaklaşık 85-90 lira fiyatıyla dermokozmetik satan eczanelerden ve online eczanelerden satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

2 yorum:

 1. Tam blogger sistemine girdim yazıyı yakalamış oldum ilk yorum kıh kıh ^^
  Doğal görünüm kalp biz pf ürünlerini seviyorum çoğunlukla ve bu arada görsel renklerin tam seyirlik olmuş ellerine sağlık muck

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ooy teşekkürler Kermitim ^,^ Pf ambalajları çok hoş, hele bu serinin henüz deneyemediğim kapatıcısı harika görünüyor :)

   Sil