Naturals by Watsons | Kan Portakallı El Kremi

Merhabalar! 

Şu sıralar cildimde özellikle de ellerimde ilginç bir kuruluk varken, bunu el kremleriyle gidermeye çalışıyorum. Normalde el kremlerini çantamda sadece taşırken, artık çabucak bittiklerine şahit oluyorum ki benim için çok şaşırtıcı : )
Çabucak biten el kremlerinin tek iyi yanı, bloga bolca yayın olarak geri dönmeleri ^,^ O zaman bu da üst üste gelecek bir çok el kremi yazısının habercisi olsun diyor ve çayımdan bir yudum daha alarak Naturals by Watsons'un kan portakallı el kremini sizlerle tanıştırıyorum; Paraben, silikon ve mineral yağ içermeyen el kremi, içerdiği Fransız kan portakalıyla parlak bir ten vaat ediyor.

Çok hafif ve rahatsız etmeyen, buram buram portakal kokmayan bir portakal kokusuna sahip. Yapısı orta akışkanlıkta ve çok çabuk emiliyor.

Kremin en sevdiğim yanı, vıcık vıcık ve yağlı bir his bırakmaması oldu. Fakat çok kuru elleri tatmin edemeyecek bir yapıda, ya da sık kullanılması gerekiyor.

Krem kullanmayı seviyorum ve son zamanlarda çok alıştım, bu yüzden aklıma geldikçe uyguluyorum. Ellerimdeki sertliği ve kuruluğa bağlı oluşan gerginliği alıyor. Dahası, kütiküllerime çok iyi geldi.


Turuncu ve üzeri geometrik desenlerle süslü klasik ve şık bir ambalaja sahip. Bu ürünü Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. El kremi bitirme konusunda kardeşiz bu yıl benimde felaket bir kuruma ve kütikül sorunu zirve yapmış halde ki devamı gelecek el kremi yazıları habercisi aynen ^^ Birde bunun argan yağlısını denesene ben çok seviyorum ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onu denemedim inşallah sıra gelir Kermitim =)

   Sil
 2. Kan portakalı mı? ay yiyesim geldi şimdi ^;^ Kış geldi artık bol bol el kremi bitirebiliriz =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayneni kış demek bolca kremlenmek demek ^,^

   Sil
 3. genelde çok kuru ellerde zayıf kalıyor bu kremler, ama kokusunu merak ettim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, sık kullanmak gerekiyor :) Kesin çözüm yarınki yayınımda ^,^

   Sil