Dünya Devi Google’nın Yanında Bir Seo Şirketi Webtures

İnternet teknolojilerinin kralı olarak tabir edilen Google İrlanda merkezli ofisinde web siteleri ve internet kullanıcıları için her geçen gün algoritmasını geliştirerek daha yararlı sonuçları kullanıcılara sunmaya çalışıyor. Gelen bir son dakika haberine göre de ülkemizin gurur duyacağı bir gelişmeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 


 Dijital pazarlama ve seo denince akla gelen WEBTURES Google İrlanda ofisine sadece yürüme mesafesi yakınlığında açtığı yeni ofisi ile hem arama motoru devine hem de global anlamda çalışacağı yeni müşterilerine ulaşmak için yeni bir ofis açtı. WEBTURES tarafından gelen açıklamalara göre hem arama motorunun kalbi olan Google ofisine yakın olarak güncellemeleri yakından takip etmek hem de dünya çapında hizmet veren markalar ile çalışmalar gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Seo ve SEM alanında lider konumda olan aynı zamanda seo hocası adı ile de bilinen bu firmanın ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yok. 


 Türkiye pazarının nerede ise seo denilince %67 oranında tercih edilme oranı ile WEBTURES için dünya pazarına da açılma zamanı gelmişti. WEBTURES bilmeyenler için internet sitelerini seo ve SEM kampanyaları ile ideal hedef kitlelere ulaştırmak için siteler üzerinde gerçekleştirdiği optimizasyon çalışmaları ile ziyaretçi trafiğini, site bulunabilirliğini arttırmaktadır. 

 Açıkçası ilerleyen günlerde seo ve dijital pazarlama sektöründe WEBTURES tarafından yaşanacak gelişmelerde bizi nelerin bekleyeceği tam anlamı ile bir sürpriz olacak gibi gözüküyor.

10 yorum:

 1. başarılarının devamını dileriz

  YanıtlaSil
 2. Gururduydum başarılarınızın devamını Dilerim

  http://www.asyadevelopers.com

  YanıtlaSil
 3. başarılarının devamını dilerim :)

  YanıtlaSil
 4. Severek takip ettiğim bir firma. Başarılarının devamını dilerim.

  YanıtlaSil
 5. başarılarının devamını dilerim

  YanıtlaSil
 6. Harika görünüyor Akbrella< ailesi olarak başarılar diliyoruz.

  YanıtlaSil
 7. SEO ‘nun Açılımı, Search Engine Optimization ‘dur.Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu denilmektedir. SEO Arama Motoru botlarının sitenizi tarayıp veri oluşturabilmesi için yapılan teknik bir çalışmadır. Her arama motoru farklı sıralama ve kalite kriterleri kullanmaktadır. SEO, internet sitelerinin arama sonuçlarında daha iyi bir konumda çıkması adına yapılan çalışmalardır. Bir SEO firması ile çalışmak sitenizin daha hızlı, kaliteli gelişmesini ve rakiplerinizden önde olmanızı sağlayacaktır.

  Bizden fiyat almadan kimseye onay vermeyin !

  YanıtlaSil
 8. Keçiören Diş Hekimi

  Keçiören içerisinde başarılı bir diş hastanesi arıyorsanız, sizlere bu konuda Mutludent önerisinde bulunabilirim. Mutludent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine uğrayanlar, son derece ayrıcalıklı hizmetler alabilecektir.  Mutludent.com isimli internet adresine giriş yaparak, buradan Keçiören özel diş hastaneleri ile irtibat kurma şansı elde edebilirsiniz.  Diş Hekimi Keçiören adresi olan Mutludent, bünyesinde her biri alanında uzman çok sayıda hekim bulundurmaktadır. Dişlerinizi bu hekimlere gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

  YanıtlaSil