Yves Rocher Tırnak Bakım Ürünleri


Elleriniz, vücudunuzun sizi yansıtan en önemli bölümlerinden biri. Parmaklarınız ve tırnaklarınız da hem işlevsel hem estetik birçok görev üstleniyor. Yves Rocher Tırnak Bakım Ürünleri ile mükemmel sonuç alır, tırnaklarınızın hak ettiği bakımı yaparsınız.

Yves Rocher jel etkili tırnak parlatıcısı ile hem parlak, dolgun ve kalıcı bir görüntü elde edersiniz hem de bitkisel içeriği sayesinde tırnaklarınıza zarar vermeden bakımını yaparsınız.İçeriğinde bulunan elemi reçinesi ojenizin kurumasını çabuklaştırır ve parlak görünüm sağlar. Yves Rocher tırnak bakım ürünlerinden, Yves Rocher aseton, badem yağı içeren içeriği ile tırnaklarınızı besler, güçlendirir. Ojenizi tırnağınızı kurutmadan, kolayca temizler. Yves Rocher express oje kurutucu yoğun temponuzda beklemenize gerek kalmadan ojeyi birkaç dakikada kurutur. Aloevera içerikli bu ürün aynı zamanda tırnaklarınızı güçlendirir, daha canlı renkler sağlar..

Yves Rocher Tırnak Bakım Ürünlerinden bitkisel tırnak bakım iksiri %100 bitkisel içeriklidir. Bu özelliği sayesinde tırnaklar için güçlü bir nemlendirici ve besleyicidir.Yves Rocher güçlendirici oje bazı tırnaklarınız için adeta koruma kalkanı oluşturur. Sert ve esnek koruyucu tabaka sayesinde dış etkenlere karşı daha uzun süre koruma sağlar kırılmayı önler. Sağlıklı ve bakımlı tırnaklar için mükemmel çözümler sunan Yves Rocher tırnak bakım ürünlerinden süngerli oje çıkarıcı, aseton içermeyen badem yağlı formülü ile pamuk kullanmadan ojelerinizi çıkarmanızı sağlar. Yves Rocher  tırnak bakım ürünlerinden tırnak yüzeyi düzeltici, kimyasal içermeyen yapısı ile tırnaklarınızı sarartmadan canlı, sağlıklı bir görünüm sağlar.Tırnaklarınızın yüzeyinin daha pürüzsüz ve parlak olmasını sağlar. Yves Rocher tırnak bakım ürünlerinden profesyonel tırnak törpüsü, çift taraflı kullanımı ve kolay tutuş özelliği ile rahat ve fonksiyonel uygulama sunar. Tırnaklarınızın sağlıklı ve bakımlı olduğu kadar şekilli de olmasını sağlar.


Yves Rocher tırnak bakım ürünleri, doğal bitki özleri içeren formülleri ile sağlıklı ve mükemmel bakım imkanı verir.Parmaklarınızı hem koruyan hem estetik görüntüsüne katkı veren tırnaklarınıza gerekli özeni göstermek için Yves Rocher tırnak bakım ürünleri size profesyonel yardım sunar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder