Relips Dudak Dolgunlaştırma Aparatı

Merhabalar!

Biz kadınlar güzelleşmek uğruna öyle şeyler yapıyoruz ki, bunları fark eden erkeklerin şaşkınlığını görmek çok eğlenceli : ) Özellikle Instagram'da izlediğim dudak dolgunlaştırma videolarını izlediğimde ben bile fazlasıyla şaşırıyorum! Tabi bir çoğumuz buna alıştık, bir çoğumuz da çoktaan bu aparatlardan edinip denedik bile. Tabi ben de ^,^
Ardından merakıma yenik düştüm, biraz da buralara not düşmek amacıyla Relips markasının sayesinde bu aparatları deneme fırsatı buldum. 

Öncelikle söylemem gerekir bu bu aparatları kullanırken çok dikkatli olmak gerek, tabi mosmor dudaklar istemiyorsanız. Ürünü sık aralıklarla kullanmamak, kuru ya da yaralı dudaklara uygulamamak gerekiyor.

Kullanım öncesinde dudakları bir nemlendirici ile nemlendirmek, dudakların çatlayıp kanamaması için oldukça önemli. Ayrıca estetik operasyon geçirmiş dudakların kullanımına uygun değil.

Paketin içinden üç farklı aparat çıkıyor, her aparat farklı dudak tipleri için geliştirilmiş. 


Sevimli görüntüleriyle göz dolduran aparatları elime ilk aldığımda oldukça temkinliydim. Mosmor dudaklarla karşılaşmak ve kendime zarar vermek istemiyordum. Bu yüzden önerilen 15 saniyeden daha kısa tutarak denemeye başladım, morarma olmayınca da yaklaşık 3 saat sonra daha uzun tutarak denemeye devam ettim.


Dudakları vakum etkisiyle şişiriyor ve bu şişlik bende 1 saate kadar kalıyor. Yani işe yaradı diyebilirim, ben koskoca köfte dudaklar istemediğim için çok vakumlayarak kullanmadım.


Kendimde şunu gözlemledim ki, anlık dudak dolgunlaştırmak, her zaman doğaldan yana olduğum için bana uyan ve günlük hayatta tercih edeceğim bir şey değil. Ayrıca fiyatları da oldukça dolgun, üçlü set markanın kendi sitesinde 109 liraya satılıyor. Fakat gerçekten de işe yaradığını not düşmek isterim.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Dudaklarınızı kısa süreli dolgunlaştırmak adına böyle aparatları denemek ister miydiniz?


Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. Saat başı yenilemek zor olmaz mı? Bu şekilde düşününce çok pratik gelmedi.
  Selamlar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana da öyle geldi :) Çok anlık bir etkisi var

   Sil
 2. Bende de etkisi bir saat falan sürdü

  YanıtlaSil
 3. Bende de etkisi bir saat falan sürdü

  YanıtlaSil
 4. Bende de etkisi bir saat falan sürdü

  YanıtlaSil