Kalıcı Dudak Dolgunlaştırma | Eva Maree Lip Maximizer

Merhabalar!

Geçici dudak dolgunlaştırma şu sıralar fazlasıyla popüler, sosyal medyada her trendin olduğu gibi bunun da modası çabuk geçeceğe benziyor. Relips Dudak Dolgunlaştırma Aparatı yazısı yazdığımda da belirtmiştim bu uygulamayı her zaman tercih etmeyeceğimi. Bunun için kendi kullandığım kalıcı bir yöntemi sizlerle de paylaşmak istedim; Eva Maree Lip Maximizer;


 Bir kaç farklı dudak dolgunlaştırma ürününü bloglarda okuyup, deneyip olumlu sonuç alamayınca arayışımdan vazgeçmiştim ince dudaklı bir hatun olarak : ) Yaklaşık 2 ay önce de Eva Maree ile tanıştım, yine umutsuz bir şekilde kullanmaya başladım.

Ürün köşeli ve aynalı bir ambalajında, süngerli aplikatörüyle geliyor. Eva Maree'nin içeriğinde bitkisel kaynaklı mineraller, flavonoidler ve proteinler bulunuyor ve bu içerikler dudakdaki hücre bağının kuvvetlenmesini sağlıyor. İçeriğindeki doğal nemlendiriciler sayesinde de dudak dokusunun daha fazla su tutmasını ve dudaktaki kuruluğa ve yaşlanmaya bağlı oluşan ince çizgileri doldurarak dudak dolgunluğununu artmasını sağlıyor. Eva Maree'de bulunan diğer doğal içerikleri buradan inceleyebilirsiniz. 


Vaatleri olan dudak çizgisini belirginleştirme, dudaktaki çizgili görünümü düzeltme ve dudak dolgunlaştırmayı gözle görülür biçimde sağlaması için yaklaşık 50 gün kullanılması gerekiyor. Ben ise iki aydır, hafif aksaklıklarla sabah-akşam düzenli olarak kullanıyorum.


 • Ürünü dudağa orta kalınlıkta bir tabaka halinde, dudak çizgilerimi de örtecek şekilde sürüyorum. Ürün dudaklarımda emilirken hafif ve rahatsız etmeyen bir karıncalanma oluyor, kısa süre sonra hissedilmiyor. 
 • Ürün yarım saatte emiliyor, bu süre içerisinde dudağıma başka ürün uygulamıyorum. Hatta dışarı çıkacaksam sadece Eva Maree sürüp çıkıyorum. Aynı zamanda çok hoş, doğal görünümlü ve renksiz bir parlatıcı kendisi : ) 
 • Ürün çok bereketli; 2 aydır kullanmama rağmen %20'lik bir kısmını kullanabildim. 
 • Dudaklarımı nemlendirmede oldukça başarılı, sürekli kullanımda gerçekten de dudağımdaki kuruluğa bağlı oluşan derin çizgilerin görünümünü düzeltti.
 • En memnun kaldığım husus, Neredeyse hiç belirgin olmayan dudak çizgilerimi gözle görülür biçimde düzeltti ve belirgin hale getirdi. Ruj sürerken daha fazla keyif almaya, daha sık ruj sürmeye başladım. Dolgunluktan çok bu özelliği beni memnun etti. Özellikle üst dudağımın üst kısmındaki Cupid Bow ile aramız artık çok iyi ^,^
 • Gelelim en önemli vaadine; Dolgunlaştırma! Dudaklarım oldukça inceydi. Özellikle üst dudağım alta göre biraz zayıf kalıyordu. Bu ürünü düzenli kullandıktan sonra yaklaşık 40 günde dolgunlaştırma etkisini görmeye başladım. Yalnız şu şekilde, özellikle dikkat etmeyen birisi dudaklarımdaki değişikliği fark etmez. Fakat ürünü kullandığımı bilen arkadaşlarım da ben de dudaklarımdaki dolgunlaşmayı rahatça fark ettik. Ben bu durumdan çok memnunum, hala kullanmaya devam ediyorum.

Eva Maree kullanmadan Önce;


Eva Maree kullandıktan 1 ay sonra;


İki ay sonrası fotoğraflarla yayını güncelleyeceğim. Siz dudak dolgunlaştırıcı hiç bir ürün denediniz mi? Sonuçları nasıl oldu? Paylaşırsanız sevinirim : )


Sevgiyle kalın!

10 yorum:

 1. Gayet başarılı duruyor, iki ay sonrası fotonu merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
 2. Gayet başarılı duruyor, iki ay sonrası fotonu merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
 3. Ben 1 ay sonraki foto da bir fark göremedim 😢 2 ay sonraki resim please

  YanıtlaSil
 4. 3 haftadir kullaniyorum daha ekle tutulur bir etkisini goremedim beklentilerin altinda bir urun

  YanıtlaSil
 5. 3 haftadir kullaniyorum daha ekle tutulur bir etkisini goremedim beklentilerin altinda bir urun

  YanıtlaSil
 6. Hic bi degisiklik olmamis

  YanıtlaSil
 7. Hic bi degisiklik olmamis

  YanıtlaSil
 8. Bir dudak kremi olarak bile kullanilabilir ferah durduruyor sahsen bayildim 2 gündür kullaniyorum insallah bi dolgunluk görünümü alabilirim.

  YanıtlaSil