Carrot Care Şampuan ve Saç Kremi | 8. Hafta

Herkese merhaba!

Kendimi gün sonlarında yorgun bulunca, dinlenecek en güzel yere atıyorum; bloguma! Hafta daha yeni başlamış sayılırken, haftalarca yapamayacağım işi 3 günde yapmanın verdiği yorgunlukla yazıyorum bugün.

Yayınları takip edenler hatırlar ki şurada Carrot Care Şampuan ve Saç Kremi deneyimimin dördüncü haftasını anlatmıştım ve bu deneyimin ileriki aşamalarını da not düşeceğime dair söz vermiştim.

Zaman ne kadar çabuk geçiyor, ne zaman bir ay geçmiş üzerinden anlayamadım fakat anladığım bir kaç şey var ki, şu sıralar denediğim ürünlerin neredeyse hepsinden iyi ya da kötü olarak net sonuçlar almam. Bu da buralara yansıyacak tabi ki : ) 


Önceki yayınımda yazdıklarımı tekrar etmemek adına, yeni deneyimlerimi ve fikirlerimi paylaşmak istiyorum;
 • Şampuanı ve saç kremini aynı düzende, her gün kullanmaya devam ettim. Bunu kullanırken her zaman kullandığım durulanmayan sıvı saç kremi, saç uçlarım için argan yağı içeren serum gibi diğer bakım ürünlerini de kullanmaya devam ettim.
 • Saçlarımdaki parlaklık dördüncü haftada gözle görülür şekilde artmıştı. Şimdi ise saçlarım daha parlak ve sağlıklı görünüyor. 
 • Saç kremini maske gibi kullanabileceğimi fark ettim. Kremi saç uçlarıma ve boylarına, dibe gelmeyecek şekilde uyguladıktan sonra banyoda 3-5 dakika oyalanıyorum, ardından duruluyorum. Saç kremi daha etkili oluyor, saç uçlarım daha fazla yumuşak oluyor ve saçımı taramak daha da kolaylaşıyor. Maske gibi kullanarak daha çok sevdim ^,^

 • Bu iki ürünün asıl amacı saçın daha hızlı uzamasına yardımcı olmak. Bunu net yorumlayabilmek için uzun süre kullanmak gerektiğini düşünüyordum. Fakat geçtiğimiz günlerde, yaz akşamında hava esiyor diye ilk defa saçlarımı toplamadan dışarı çıktım ve asansörde saçlarımı gördüğümde çok şaşırdım. Saçlarım zaten uzundu, zaten hızlı uzuyordu. Fakat iki ay gibi bir sürede bu kadar etki etmesi beni şaşırttı. Bu uzamayı bu iki ürünün sağladığını düşünüyorum, doğru mu yanlış mı düşündüğümü ise ikinci tüpler bitince anlayacağım. Yani tahminim on ikinci haftada : ) 
Ve işte saçlarımda son durum bu, tabi uçlardan minik minik kırpılması gerekiyor : ) 


Siz de bu ürünleri satın almak isterseniz; Şampuanı 49, saç kremini 39 liraya ikisini beraber de 79 liraya www.carrotcare.com'dan satın alabilirsiniz. Ayrıca ikili set olarak aldığınızda kargo ücreti ödemiyorsunuz ^,^Sevgiyle kalın!

14 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Off ne kötü olmuş keşke kıymasaydın :( Umarım hemen eski haline döner..

   Sil
 2. 1.hafta sonunda veda ettim iki ürünede.Saç dilerimde kaşıntıya hafif kepeklenmeye sebep oldu. kalanları sana saklayayım bari 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah Allah :/ Öyle iyi geldi ki bama keşke sende de işe yarasaydı acaba niçin öyle oldu?

   Sil
 3. Son uzattığımda benim de saçlarım bu kadardı, hatta belki daha uzun... Öyle bunaltıyorlardı ki beni bir gün kendimi erkek berberinde " Enseyi kazıyın! " derken buldum. :) Evet, gerçekten yaptım bunu. Öyle rahat ettim ki anlatamam. Şimdi yine uzatma dönemine giriyorum. Benim şikayetimse çok hızlı uzamaları. Her yıl bir kere kuaföre giderim ben, omuz hizasında kestirmek için. Bir yılda belime kadar uzayan saçlarım var ve saçla ilgili hiçbir bakımım, ilgim, şekillendirme derdim yok. Hatta hiç boya veya fön de görmediler zira şekli ve rengini gören kuaförler bile : Elleyip de bu saça yazık edemeyiz, derler. Sanırım fazlaca şanslıyım bu konuda. Fakat kimse derdimden anlamıyor: saç uzamasını durduran bir şampuan var mı? :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maşallah diyerek başlayım ama şunu da belirteyim buradan linc gelir sana bak :)) Off öyle dert benim olsun lütfen.. Bu arada görmek isterim o saçları!

   Sil
 4. Maşallah, saçların da senin kadar güzel
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 5. Saçların muhteşem görünüyor, bayıldımm:) şampuanın kokusu nasıl acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yumuşak ve hafif bir kokusu var :) Çok teşekkürler ♡

   Sil
 6. Arkadaşlar gerçekten cok güzel bir ıkılı bu. Saçları yumuşacık yapıyor. ama ben bir arkadaşımdan duymuştum katkısız keratin yüklemesini, cok yıpranan saçımın onarılması ıcın katkısız keratin de yükledim, muhteşem oldu, hem saçım yenıden yapılandı hem de bu güzel bakım setiyle de yumuşacık pırıl pırıl oldu. üstüne de argan serumu yaptım. çok çok memnunum herkes bu uygulamamı denesin derim. H, Camtüry

  YanıtlaSil
 7. Gerçekten çok güzelmiş. Benim saçlarım çok ince telli tepeler açıldı. Dvitaminiyle folik asit kullandım ama bilmiyorum ise yarar mı öneri bekliyorum.

  YanıtlaSil