Flormal Full Color Serisi | FC16 - FC03 - FC23

Merhabalar!

Tamam, sanırım artık kabullenmeye başlamalıyım sonbaharın yaklaşmasını. Ama bu mavileri, turkuazları, pembeleri ve mintleri bir köşeye artacağım anlamına gelmez. Hele de bu renkleri en yoğun haliyle bulmuşken! Uzun süredir tırnaklar kategorisine

Flormar Full Color Serisi tek sürüşte mükemmel renk vaat eden 10 farklı renkten oluşan bir seri. Bendeki renkleri ise FC16 (Imaginary World), FC03 (Bubble Gum) ve FC23 (Petite Mint) renkleri. Flormar'ın ojelerine isim vermeye başlaması, hatta böyle sevimli isimler vermeye başlaması ne kadar güzel oldu değil mi?


Öncelikle seri olarak inceleyelim dilerseniz;
 • Açık renk olmalarına rağmen, tek katta opaklaşıyorlar. Ben fotoğraflayacağım için iki kat sürdüm, tek katta da doygun bir renk alabilirsiniz. Kısacası 'Full Color' adının hakkını veriyor.
 • Renk yoğunluğunu yakalamak amacıyla ojelerin yapıları oldukça kalın tutulmuş. Epey kıvamlı yapıdalar. 
 • Kıvamlı oldukları için kurumaları zor. Ama iki-üç kat sürülen ojeler de aynı zorlukta kuruyor, o yüzden bunu dezavantaj olarak görmedim.
 • Dayanıklığı orta, belki ortanın biraz üstü. 1 gün sonra uçlardan dökülmeye başlıyor kalın yapısını nedeniyle. Üzerin esürdüğüm bir kat koruyucu oje de maalesef dökülmesi engelleyemedi.
 • Jelimsi bitişli, oldukça parlak ve canlı duran renklere sahip.
 • 1.95 liralık fiyatıyla bence fazlasıyla uygun, umarım sürekli üretilen bir seri olur ve kışlık renklerini de alırım : )
Renklere detaylı olarak göz atalım dilerseniz; Imaginary World, tam bir bebek mavisi. Kot kumaşlarla ve beyaz basic tişörtlerle muhteşem duruyor. Tırnaklarımda duruşu aşağıdaki şekilde;


Bir diğer renk; 


Bu sefer de tam bir bebek pembesiyle karşılaşıyoruz Bubble Gum ismi altında! Pembe ojeleri pek sevmesem de uçuk renkli olmasıyla oldukça beğendiğim bir renk oldu ^,^ Tırnaklarımda duruşu şu şekilde;


Elimdeki bir diğer renk ise;


Petite Mint, adı gibi tatlı bir mint. Yine pastel tonlarda ve şık bir renk. Tırnaklarımda duruşu bu şekilde;


Bu ojeleri satın almak isterseniz buraya tıklayabilir ya da bir Flormar kioskuna uğrayabilirsiniz ^,^Sevgiyle kalın!

3 yorum:

 1. Toz pembesi hariç diğerlerini attım çantaya çıktım :) Gerçekten memnun kalınası bir oje :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok sevdim ^,^ Aynı şeyi ben de tatil çantama attım : )

   Sil
  2. Ben de çok sevdim ^,^ Aynı şeyi ben de tatil çantama attım : )

   Sil