Yorgun Gözlere Anında Çözüm! | Beauty Formulas Salatalıklı Serinletici Pedler

Sıcak ve bunaltıcı bir günden herkese merhaba! Bugün sizleri birazcık serinletmek için yazıyorum!

Eski Türk dizilerinden, annelerimizden ve kokoş teyzelerimizden hepimiz aşinayız saçlardaki bigudiye, gözlerdeki salatalık dilimlerine..

 Beauty Formulas bu eski denebilecek ritüeli gayet modern bir şekilde Salatalıklı Serinletici Pedler ile günümüze taşımış : )


İçerisinde 12 adet tek kullanımlık salatalık dilimleri şeklinde pedler bulunan cüzdana bile sığdırabileceğiniz bu paket; Gözdeki şişlikleri indirmeyi, koyu halkaları hafifletmeyi ve gözleri rahatlatmayı-dinlendirmeyi amaçlıyor.

Şu sıralar tatil modunda, genelde fazla uyumaktan şişmiş gözlerime uyandıktan sonra iki pedi yerleştiriyorum. Kendiliğinden soğuyan bu pedler ağzı korumalı bir paketin içerisinde. Muhtemelen havayla temas edince soğumaya başlıyorlar, bu yüzden pedleri aldığınızda kalan paketin ağzını hava almayacak şekilde kapattığınıza dikkat etmeniz gerekli.

Hoş kokusuyla, kısa sürede soğuyarak göz çevremi rahatlatmaya ve şişlikleri azaltmaya yardımcı oluyor. Yani buzdolabında soğutulmuş salatalık dilimleriyle aynı görevi yapıyor diyebilirim. Özellikle otelde mini barımın müdavimi olan bu pedler, çok kullanışlı! Ama evde gerek duyar mıyım emin değilim.

Acil durumlar için, sabah erkenden işe gidenler ya da akşamdan kalma olanlar için bu sevimli kurtarıcılar çok yardımcı olabilir : )


İçeriğinde alove vera, salatalık özü ve ne yazık ki paraben (Paraben nedir?) bulunuyor. Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz
Sevgiyle kalın!

8 yorum:

 1. Ahahah yerim seni ne güzel yayın olmuş ya ^^

  YanıtlaSil
 2. kurbağa gibi şiş gözlerle bilgisayarda bu yazıyı görünce çok güldüm kendime:)) hemen watsons mağazasına ışınlanmam lazım:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahaha çok sevindim ki ama o halde bile güzeliz :D

   Sil
 3. Gözlerim hep şiş :) çok uyusam da şişer az uyusam da şişer :) bende alacağım, paraben ne ola ki!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahah aynen benim de aynı şişmeye bahane arıyorlar :))

   Sil
 4. oo şiş göz eşittir ben :)

  YanıtlaSil