Solait Güneş Bakım Ürünleri | #watsonsturkiye

Merhabalar!

Güneşin altında sere serpe yatan insanlara şaşkınlıkla bakarken en sevdiğim şey ayak tabanlarıma kadar güneş kremine bulanmak : ) Kısa sürede pancar gibi kızaran, su toplayan ve tatilimi zehir eden bir cilde sahibim. Bu yüzden güneş kremi olmadan, öğle saatlerinde denize girmek benim için neredeyse imkansız.

Bu seneki tercihlerim arasında, geçen sene olduğu gibi Watsons'da satılan Solait Güneş Bakım Ürünleri var;Solait ürünleri ilk başta uygun, herkesin ulaşabileceği fiyatıyla gönlümü kazanmıştı. Kullandıktan sonra da diğerlerinden eksiği değil fazlası olduğunu gördüm. Gelin tek tek inceleyelim;


Solait ürünlerinin en çok ilgimi çeken yanlarından birisi her zaman olduğu gibi ambalajları. Kenarları tırtıklı, sağlam ve sprey başlıklı ambalajını kullanırken, eller yağlı olsa bile kaymıyor.

Vücut koruyucu kreminin hafif bir kokusu var. Cilde kolaylıkla yayılıyor, beyaz görüntü çabucak kayboluyor. Öğlen saatlerinde güneşin altında durmayacaksanız, 30 faktörüyle iyi bir koruma sağlıyor. Bu ürünü kullandığım günlerde varla yok arası kızarıklıklarla günü atlattım.


Ve çok sevdiğim güneş sonrası nemlendirici sprey! Burada da yazısını yazmıştım. Buzdolabında beklettiğim bu ürünü güneş sonrası kızarmaya meyilli noktalara uyguluyorum. İçerdiği aloe vera ile gerginliği ve yanmayı önlüyor. Ayrıca vücudun ısınan bölgelerindeki ısıyı dengeliyor.

Çok tatlı ve hafif bir kokusu var. Geçtiğimiz kış bir şişesini günlük vücut nemlendiricisi olarak kullandım ve bitirdim. Bu yazdan kalanı da aynı şekilde değerlendireceğim. Losyon kıvamında, hafif, nemlendirmesi oldukça iyi bir nemlendirici : )


Yine sadece yazın değil, tüm mevsimlerin minik kahramanı Solait yüz için güneş koruyucu krem, 50 faktör koruma içeriyor ve yüzüme en iyi gelen, yağlandırmadan koruyan güneş kremi.

Makyaj yapacaksam, cildimi temizledikten sonra uygulayıp makyajımı 15 dakika sonra yapıyorum. Yağlı bir cilt olarak, gün içinde ekstra yağlanma gibi bir problem yaşamıyorum.

Solait güneş bakım ürünlerini Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz.Sevgiyle kalın!

9 yorum:

 1. Yüz için olanı bende de vardı kardeşime kaptırdım :)

  YanıtlaSil
 2. 50 Faktör olanı bende de var ama cildimi aşırı parlatıyor :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Turuncu olanı matte, yani cildi parlatmıyor :)

   Sil
  2. Turuncu olanı matte, yani cildi parlatmıyor :)

   Sil
 3. bende solait güneş kremi kullanmıştım zamanında yüz için. kırmızı bir ambalajı vardı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ilk başta kırmızıydü hatırlıyorum :)

   Sil
  2. Evet ilk başta kırmızıydü hatırlıyorum :)

   Sil