Carrot Care Şampuan ve Saç Kremi | 4. Hafta

Merhabalar!

Teknik arızadan dolayı yayınlara kısa bir süreliğine ara versem de, şu sıralar çok konuşulan ve beğenilen bir ürünle geri dönerek telafi etmeyi amaçlıyorum : )

Carrot Care şampuan ve saç kremi ile Instagram'da karşılaşmış olmanız muhtemel. Bir çok ünlünün denediği ve memnun kaldığı bir marka. Saç bakımı konusunda fazlasıyla meraklı Mamontenka her zaman olduğu gibi bundan da geri kalmadı ve Instagram'dan #carrotcaregunlugu etiketi ile paylaşmaya başladı.

Gelin Carrot Care deneyimimin ilk dört haftasını birlikte inceleyelim ^,^


Ürünleri elime ilk aldığımda beğendiğim kısım, karton ve kapaklı kutuları olmuştu. Bu kutularla ürünleri rahatça, akma kokma derdi olmadan yanımda taşıdım. Kutular o kadar kaliteliydi ki, şimdiki görevleri annemin şiş ve tığlarına ev sahipliği yapmak :)


Şampuan 300, saç kremi ise 200 mililitrelik minik sayılabilen ambalajlarda. Buna karşın normal şampuan ve kremlere göre daha az miktarda ürünün yeterli geldiğini belirteyim.

Şampuan çok fazla köpürmüyor. Herhangi bir ürünün köpürmesinin, daha çok temizlediği anlamına gelmediğini daha önceden de belirtmiştim. Sodyum laureth sülfat adlı parabenden bile daha zararlı madde,  ürünlerin daha çok köpürmesini sağlıyor. Yeter ki zararlı olmasın diyerek köpürme işlevini gereksiz görüyorum ben. 

Gelelim en önemli kısım olan şampuan ve saç kreminin etkilerine;
 • Az miktar Carrot Care şampuan uzun saçlarıma yetiyor. Saçımı bir kere şampuan lıyorum, çok köpürmüyor fakat yeterince temizleniyor.
 • Şampuan ve saç kreminin kokulari benzer, hafif ve rahatsız edici değil. Yıkama sonrası saçlarımda çok hafif kokusu geliyor, bir süre sonra koku kayboluyor.
 • 4 hafta sonunda saçlarımdaki parlaklık gözle görülür derecede arttı. Saçlarım temiz ve sağlıklı görünüyor. Zaten hızlı uzayan saçlarım olduğu için uzatma konusundaki yorumlarımı sekizinci haftaya saklıyorum :)
 • Saç kremiyle saçlarım kolayca taranıyor. Fakat saçlarım ince ve hassas olduğu için saç açıcı sprey ve saç uçlarım için nemlendirici serum kullanmayı ihmal etmiyorum.


Havuçlu şampuan ve krem ile havuç kafa Mamut'un saçlarında son durum yukarıdaki gibi ^,^ Şampuan ve saç kreminden genel olarak oldukça memnunum. Fakat saçınıza yağlı ve ağır bir maske uyguladıysanız öncesinde Carrot Care şampuan değil de, daha kuvvetli bir şampuan ile temizlemenizi tavsiye ederim. Carrot Care daha nazik bir temizlik sağlıyor.

Siz de bu ürünleri satın almak isterseniz; Şampuanı 49, saç kremini 39 liraya ikisini beraber de 79 liraya www.carrotcare.comSevgiyle kalın!

2 yorum:

 1. Yaz ve tatil mamoya ayrı saçlarına ayrı yaramış rengi harika görünüyor <3 Ne güzel uzatmışsın maşallah ^^ Carrot serisini üşenmeyi bırakırsam yorumlucam inşallah:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güneşten açıldılar iyice :) Çoook teşekkürler adaşım, senden de bekliyorum okumayı! :)

   Sil