Doğanın Enerjisi Saçlarımda!

Merhabalar!

Havuzu, plajı, kumu, güneşi kısacası yazı ve yaza dair her şeyi seviyoruz. Kendimizi güneşin altına, ardından serin sulara atarken tüm negatif enerjimizi kıyıda unutuyoruz, tabi unutmamamız gereken bir şeyi de, saçlarımızı!

Itiraf etmeliyim ki yazın rehavetine kapılarak benim de saçlarımı bakıma en ihtiyacı olduğu dönemde yalnız bıraktığım oluyordu, ta ki Elidor Doğanın Enerjisi serisi ile tanışana kadar;Biz kadınlar farkındayız ki saçlarımız en değerli pırlantadan, en şatafatlı ve pahalı elbiseden bile daha çok yakışan bir aksesuar bize. Bu aksesuarı en iyi şekilde korumak ve günden güne güzelleştiğini görmek için son tercihim; Sürekli yeni ürünler sunan Elidor'un, enerjisini doğanın gücünden alan Doğanın Enerjisi Serisi!

Holywood ünlülerinin saç stilisti Jamal Hammadi'nin serinin başkahramanlarından olduğunu öğrenince, detayları sizlerle paylaşmak kaçınılmaz oluyor!

Doğanın Enerjisi serisinde iki ayrı ürün grubu dikkat çekiyor; Canlı ve Dirençli Saçlar & Güçlü Saç Uçları.

Canlı Ve Dirençli Saçlar'ın içeriğinde bir Çin mucizesi olan Ginseng kökü yer alıyor. "Ginseng nedir?" derseniz; 5000 yıldır Çin tıbbında çok önemli yere sahip olan bir bitkidir. Nelere iyi gelir dediğinizi duyar gibiyim, aklınıza gelebilecek her türlü rahatsızlığa şifası olan bir bitki, sık sık çayını tüketmemin nedeni tam da bu. Saçlarda neden olmasın diyerek kullanmaya başladığım seride, bu mucizevi bitki mucizevi etkileriyle beni yanıltmadı.

Seri; şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyi ve 7/24 şekillendirici bakım kreminden oluşuyor.


Doğal antioksidan ve dezenfektan kaynağı Ginseng'in etkileriyle, saçları tertemiz yaparken keçeleştirmiyor ve yumuşatıyor. Saçların en hassas olduğu zaman yıkama evresi, saç ıslakken çok daha kolay kırılıyor ve yıpranıyor. Buna karşın serinin vaadi yıpranmaya karşı 5 kat daha dirençli ve canlı saçlar sunmak.

Yumuşacık ve tertemiz kokulu serinin saç kremi ve şampuanı el ele verince ortaya kolayca taranan, parlak, canlı saçlar çıkıyor. Ardından bu güzelliğe hepimizin alıştığı ve sevdiği türden olan 7/24 şekillendirici bakım kremiyle şekil vermek kalıyor. Dilerseniz saçlarınızı nemlendirmek ve daha da güçlendirmek için gün içinde ekspres bakım spreyinden yardım alabilirsiniz. Bu spreyi sadece kokusu için bile kullandığımı söyleyebilirim : )

Güçlü Saç Uçları'nın içeriğinde ise Angelica Kökü yer alıyor. Benim de bu seri sayesinde tanıştığım bitki, içerdiği birçok mineral ve vitamin ile saçlardaki kuruluğun ve kırılganlığın önüne geçerek daha güçlü saç uçları vaat ediyor. Yine Çin'in efsanevi doğasından gelen bu bitki saç büyümesine, yeni saç oluşumuna ve saçın yapısını korumasına yardımcı oluyor.


Güçlü saç uçları: şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyinden oluşuyor. Oldukça uzun, uçlara doğru kurulaşarak çatallaşan, her ay kuaförlerin zalim makasından nasibini alan saçlara sahip olduğumu düşünürsek ihtiyacımı tamamen karşılayan bir seri olduğunu söyleyebilirim.

Yine oldukça hoş ve yaza yakışır biçimde hafif kokulu serinin şampuanıyla saçlarımı bir kere yıkadıktan sonra saç kremini uçlara daha yoğun olacak ve diplere gelmeyecek şekilde uyguluyorum. Ardından durulayarak kolayca taranan saçlara kavuşuyorum. Bir kaç kullanımda yeni kırık oluşumun azaldığını rahatlıkla fark etmek mümkün! Tabi saçlarımın mis gibi kokmasını sağlayan, taranmasını daha da kolaylaştıran ekspres bakım spreyinin de katkılarıyla.


Keyifle saç uzatmanın tadına vardığım ve sıcağa inat tokalara yer vermediğim, saçlarımı güvenle özgürlüğe alıştırdığım bu yaz, tercihlerim arasında Elidor Doğanın Enerjisi var. Sizin Elidor Doğanın Enerjisi deneyimleriniz neler? Paylaşımlarınızı #doganinenerjisi ve #elidor etiketleriyle sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız kahvemi alıp görsellerin tadını çıkarmak isterim.


2 yorum:

  1. İÇim açıldı görsellerle ^^ O zaman tatilin tadını çıkar <3

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hem de en dibine kadar çıkarıyorum tadını Kermitim :))

      Sil