Oriflame The One | Wonder Liner

Merhabalar!

Bazı kozmetik serileri var ki, markanın önüne geçebilecek kadar adından söz ettiriyor. Bu serilerden birisi kesinlikle Oriflame'in The One serisi diyebilirim : )

Bu serinin bir çok ürününü kullanıp yukarıda belirttiğim linkte yorumladım. Yeni denediğim ürünler arasında da Wonder Liner isimli likit eyeliner var;


Minik ve sevimli tüpündeki eyeliner oldukça siyah, hatta simsiyah denebilecek bir tonda. Yapısı oldukça ıslak, ama sürüldükten kısa süre sonra bir daha kıpırdamamak üzere sabitleniyor. Kalıcılık konusunda neredeyse tam puan alıyor diyebilirim.

Kalın, net ve simsiyah eyeliner severler için 'İşte bu' dedirtecek bir ürün. Fırçası kalın ve keskin çizgiler çekmek için oldukça kullanışlı, ama ince kullanmak isterseniz benim gibi zorlanabilirsiniz. Fırçası orta uzunlukta ve fırça ucu küt ve tek bir geçişte bile hiç bir boşluk bırakmıyor;


Ucun ince kısmıyla uygulanışı şu şekilde;


Wonder Liner, kalın eyeliner istediğimde elimin gideceği ilk ürün olur. Düşük göz kapaklarına sahip olduğum için kalın linerı çok az tercih etsem de diğer The One serisi ürünler bittikçe alacağım, çekmecemde daima bulundurmak isteyeceğim ürünler arasında.

Bu ürünü Oriflame satış temsilcileri aracılığıyla satın alabilirsiniz.Sevgiyle kalın!

2 yorum: