Makeup Revolution | Go to Heaven Far Paleti

Merhabalar!

Makyaj yapmanın, hele de far kullanılan bir göz makyajının bana çok uzak olduğu şu günlerde sürekli kesiştiğim 'Go to Heaven' paletini deneyip fotoğraflamak istedim. Deneme kısmı her ne kadar iyi geçse de, göz makyajını fotoğraflamadaki acemiliğim yine ortaya çıktı :)

Makeup Revolution markası ülkemizde bulunmayan markalardan. Genellikle uygun fiyatlı ürünleri ve geniş ürün ağı bulunan bir marka. Özellikle far paletleri ile tanınıyor, çünkü renkler, renklerin kombinasyonu ve kalıcılık konusunda gerçekten güzel paletlere sahip.

Bendeki far paleti ise içerisinde 18 renk barındıran Go to Heaven Far Paleti;
18 adet rengin bir kısmı mat, bir kısmı sedefli. Sedefli renkleri hiç kullanamıyorum, buna rağmen doğal duruşlarıyla bir kaç kez kullandım ve hoşuma gitti, rahatsız olmadım.

Renklere biraz yakından bakalım;
Genelde toprak, bej, somon ve bordoya çalan renkler ağırlıklı. Arada kullanamayacağım bir kaç renk olsa bile genel olarak kullanışlılar. Hatta kaş farı olarak kullanabileceğiniz bir renk bile bulabilirsiniz, ki ben buldum!

Far bazıyla uzun süre bozulmadan dayanıyorlar. Bazı farlarda yaşadığım karıştırılamama sorununu bu palette yaşamadım. Pigmentasyon orta derecede, far bazıyla biraz daha artıyor. Siz de benim gibi çok pigmentli ürünlerden korkuyorsanız size göre bir palet olabilir : )

Neredeyse tozutmuyor diyebilirim. Mat renkler belki birazcık daha tozutuyor.

Net bir görüntü alamasam da bir fikir olması açısından duruşu bu şekilde, ileride tekrar yapıp daha iyi ışıkta fotoğraflayacağım : )


Bu paleti Instagram üzerinden Pellini Official'ın satış sayfasından satın alabilirsiniz.Sevgiyle kalın!

8 yorum: