Mac Toying Around Lipstick

Merhabalar!

Bugün resmi olarak yazı getirdik, ama itiraf etmeliyim ki benim aklım bordo kazaklarda, tarçın kahvesi ojelerde, sıcak nude rujlarda kalmıştı; taa ki Mac Toying Around ile karşılaşıp her gün sürme isteği gelene kadar : )

Mac Online'dan aldığım rujun  rengi orada bambaşkaydı. Daha benim rengim. iddiasız ve pembemsi nude bir renkti, yani tam benim rengim! Bir nedenle hızlıca seçim yapmam gerekti ve attım sepete, geldiğinde ise ne göreyim bana çok uzak, göz alıcı ve ben buradayım diyen bir renk. Buradan sitedeki rengi inceleyebilirsiniz.

Klasik şık ve sağlam, siyah ve dokusunda pırıltılar olan Mac ambalajının içinde. Uzun süre sadece ambalajıyla bakıştık, hatta hiç sürmeden satmayı düşündüm ve sonra merakıma yenik düşerek denedim. İlk başta gözüm alışmadığı için biraz farklı gelse de, zamanla alıştım ve şu günlerde ısrarla her gün kullandığım rujum oldu.


Toying Aroung, amplified cream lipstick serisinden. Sürümü oldukça kolay, yapısı yumuşacık. Nem konusunda oldukça başarılı ve buna karşın kalıcılığı mükemmel. Ruju sürdükten sonra yarım saat sonra çaya, kahveye, atıştırmaya başlıyorum ve ısrarla gün sonuna kadar benimle kalıyor. Kalemsiz rahatça uygulanıyor ve dağılmıyor.

Dudakta duruşu şu şekilde;Ruj şu anda satışta değil fakat Elca'dan bulunabilir diye düşünüyorum. Fiyatı 55 lira.Sevgiyle kalın!

10 yorum:

 1. Çok tatliş bi renkmiş ♥

  YanıtlaSil
 2. hava hala kapalı bulutlu burada benim de elim yazlıklara gidemedi daha :-))

  YanıtlaSil
 3. Tam yazlıkları çıkartasım geliyor, bir gökgürültüsü bir yağmur...
  Bu renkse çok güzelmiş, Elca'ya gidebilme şansı olanlara ne mutlu :)

  YanıtlaSil
 4. ama nasıl tatlı bir renk o .. ilk gördüğümde sanki çizgilerde birikebilirmiş gibi geldi ama sen dağılmıyor demişsin..biryerlerde karşıma çıkarsa mutlaka bakılacak :)

  YanıtlaSil
 5. Kışlıklarım hala bir kalkamadı ^^ Bu renge seninle aşıkoldum diyebilirim inan sen keşfedene dek dikkatimi çkememişti herkesteki renklerin sıkıcılığından çok neşeli bir renk ve aşırı yakışmış güle güle sür sürüştür adaşım ^^

  YanıtlaSil