L.A Girls Pro Concealer | Porcelain

Merhabalar!

İnternet alışverişlerinde yaşanan büyük hezimetleri duyduktan sonra, özellikle de kozmetik alanında en güvenilir alışveriş sitelerini tercih etmeye başladım. Özellikle Instagram alışverişi yapanları oldukça şaşırtıcı bulmuştum, çünkü bir fotoğraf paylaşım sitesinden ürün almak oldukça riskli geliyordu.

Sonradan öğürendim ki Instagram'da da bir çok satışıyla güvenilir referans toplamış satıcılar var, bunlardan birisi de Pellini Official hesabıyla ülkemizde bulamayacağımız markaları yurt dışından getirterek uygun denebilecek fiyatlarla müşteriye sunan Pelin Hanım : )

Kendisi hazır L.A Girls Pro Concealer siparişlerini almaya başlamışken, diğer kapatıcılarımın da dibini gördüğüm ve davetlere sıkça katıldığım son günlerde her gün kullandığım markanın Porcelain rengini sizlerle paylaşayım dedim ^,^


Her zaman olduğu gibi ürünü ambalajından başlayarak değerlendireceğim, ilk izlenim benim için çok önemli. İlk defa hem tüpte hem de ucu fırçalı bir kapatıcı denedim ve bana çok kullanışlı geldi.

Tüpü hafifçe sıkarak fırçaya istediğiniz kadar ürün alabiliyorsunuz. Fırçası oldukça kullanışlı, istediğim bölgelere dokundurarak ürünü hafifçe yayıyorum ve ardından Beauty Blender mini ile tampon hareketlerle kapatıcıyı cildime yayıyorum.


Ürünün bendeki rengi sanırım en açık olanı, Porcelain rengi. Nc 15 tenlere uyum sağlayacağını düşünüyorum, bir çok farklı rengi var, her tene uyan bir renk kesin bulursunuz diye düşünüyorum : )

Oldukça kapatıcı olan bu ürün Mac'in meşhur kapatıcısı Pro Longwear'a muadil olarak gösterilse de yapısı ona göre daha hafif, daha ince ve bence daha kullanışlı. 


İnce yapılı olmasına rağmen kapatıcılığı oldukça fazla. Fakat göz altlarınız çok morsa, uyguladığınızda daha kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu tüm kapatıcılarda böyle, bunun için altına corrector uygulayabilirsiniz.

Çizgilere dolduğu yönünde yorumlar okusam da ben böyle bir durum yaşamadım, pudra sevmeyen biri olarak pudrayla sabitleme gereği de duymadan rahatça kullanabildim.

Bu ürünü yayının başında da linkini verdiğim Pellini Official Instagram hesabından 20 liraya satın alabilirsiniz. Son olarak markanın cruelty free (Hayvanlara zarar vermeden üretilen) olduğunun da altını çizmek isterim :)
Sevgiyle kalın!

7 yorum:

 1. Teşekkür ederim Eda cım Sevgiler Pelin 😘

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel bir inceleme yazısı olmuş emeğine sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, ben de bu kapatıcıdan almak istiyorum fakat bir konuda kararsızım açıkçası. Acaba herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olur mu diye :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç bilmiyorum ki, keşke deneyebileceğin bir yer olsa öyle alsan

   Sil
 4. Merhaba içeriği hakkında bilginiz var mı acaba alıp almama konusunda kararsız kaldım

  YanıtlaSil