Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serisi | #watsonsturkiye

Merhabalar!

Yakıcı güneşiyle, deniz tuzuyla saçlarımızın en çok yıprandığı mevsimdir yaz. Bu yüzden yıl boyu saçımız için aldığımız önlemleri yazın daha da artırmamız gerek. 

Bunun için de Biotin'den yardım alabiliriz, peki nedir bu biotin?


Biotin suda çözünen B kompleksli bir vitamindir. H vitamini ya da B7 olarak da karşımıza çıkabilir. Saç ve tırnakta geliştirici etkisi vardı, bu yüzden de bir çok tırnak bakım ve saç bakım ürünlerinde kullanılır. 

Yaz-kış saçları biotin ile desteklemek ve uzamalarına yardımcı olmak gerek, bunun için de uzun süredir Elidor'un yeni biotin içeren sağlıklı uzayan saçlar serisini kullanıyorum.

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serisi / Şampuan;

Elidor şampuanlarını ya çok seviyorum, ya da hiç sevmiyorum. Sağlıklı uzayan saçlar serisi şampuanı hem çok kalıcı, tatlı ve hafif kokusuyla hem de saçımda bıraktığı yumuşacık ve temiz etkisiyle Elidor çok sevdiklerim arasına girdi. Normalde şampuanlama işlemini 2 ya da 3 kere yaparım ama bu şampuanla tek yıkamada saçlarım istediğim kadar temiz.

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serisi / Saç Kremi;

Sanırım bu serinin en çok saç kremini sevdim. Çoğu saç kremini kullansam da kullanmasam da saçlarımda pek bir şey fark etmiyordu. Yıkama sonrası keçeleşmeye başlayan, uçlara doğru kırılan ve saç açıcı sprey olmadan taranamayan saçlarla karşılaşıyordum. Bu saç kremi daha çok saç maskesi gibi bir etki bırakıyor. Kullanım sonrası inatçı saçlarımın taranması kolaylaşıyor ve saç uçlarım tel tel görünmüyor, daha sağlıklı duruyor.

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serisi / Saç Spreyi;

Saç spreyini banyodan sonra, sabah saçlarımı taradıktan kısacası canım ne zaman isterse kullanıyorum. Temiz saçı ağırlaştırmıyor, pırıl pırıl gösteriyor. Kokusu saç parfümü kıvamında, uzun süre burnuma geliyor. En önemlisi şu sıra çok yaşadığım bir problemi bu spreyde yaşamadım. Üç dört seferdir ne zaman saç spreyi alsam sprey başlığı bozuk çıkıyor ve kullanamıyorum. Bu spreyin ağız kısmı ve genel olarak ambalajı oldukça kaliteli. Boyutunun büyük olması da rahat bir kullanım sağlıyor.


Tüm serinin saç uzatma işlevine gelince; Şampuanın ikinci şişesindeyim. Saç kreminin yarısından çoğu bitti, saç spreyinin de henüz çeyreğini kullandım (Oldukça bereketli)

Zaten hızlı uzayan bir saç yapım var, fakat uçlardan kırılmalar çok fazla oluyor ve bu yüzden ya uçlardaki kırıklar koparak uzadığı anlaşılmıyor ya da ben çirkin görüntüye dayanamayıp her ay uçlardan alıyorum. Henüz tam net fikirler elde edemesem de bu serinin saç uzamasını desteklediğine neredeyse eminim, saçlarımın daha hızlı uzadığını hissediyorum ve saç kreminin etkileri sayesinde saç kırıklarımda gözle görülür bir azalma var, tabi saç uçlarım için serum kullanmaya da devam ediyorum.

Bu seriyi Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz.Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Hi dear ~ how are you?
  please could you tell me what about the smell?what kind was it fruit or something else ? thanks :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. its permanent,sweet and a light smell as she said :)

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  3. +Adsız thanks sis ~ have a nice day/ night .

   Sil
 2. Saçlarını uzattımı

  YanıtlaSil
 3. Saçlarınızı uzattımı ?

  YanıtlaSil