Oh my Gloss Lipgloss | Rimmel London

Merhabalar!

Rimmel London sık sık yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor, bunlardan sonuncusu da 6 saate kadar kalıcılık vaat eden Oh My Gloss dudak parlatıcıları;


Oh My Gloss parlatıcılarının öne çıktığı özellik içeriğinde E vitamini ve argan yağı barındırması ve bu özelliğiyle dudaklara aynı zamanda bakım yapması.

Dudak parlatıcısı denince akla ilk gelen simli, yapışkan, dudakta kalıp gibi kalan makyaj malzemeleri. Oh My Gloss serisinin bundan farkı ise sürüldükten bir süre sonra emilmesi, daha çok lip tint gibiler diyebilirim, fakat bolca da ışıltı içeriyorlar.

İlk sürüldüğünde yapış yapış ve yapay duran glosslar yaklaşık yarım saat sonra emiliyor ve hafif ve kalıcı bir renk, ışıldayan bir görünüm bırakıyorlar. Vaat ettiği gibi 6 saate kadar ışıltılı kalmasa da, normal bir glossa göre çok daha dayanıklı.

Asimetrik yapıda şık ambalaja sahipler ve sünger aplikatörü biraz farklı. Uca doğru inceliyor ve daha rahat hareket ettirebiliyorsunuz.

Renklere yakından bakalım;

Non Stop Glamour - 120
Ooh La La - 500

Ve dudaklarda duruşu bu şekilde;

Non Stop Glamour - 120
Ooh La La -120

Rujların ya da dudak kaleminin üzerine uygulandığında da kolay bütünleşiyor, yaratıcılığınıza güveniyorsanız harika kombinler yakalayıp kimsede olmayan renklere-dokulara sahip olabilirsiniz ^,^

Mezuniyet makyajında ışıldamak ve yarı yolda kalmak istemiyorsanız bu seriye göz atabilirsiniz ve Watsons mağazalarından 13.99 liraya satın alabilirsiniz.Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. Oh la la glosstan çok tint yapısında görünüyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet diğerine gore daha tint gibi :) Dudaktaki duruşundan bile belli oluyor ^,^

   Sil
 2. ben oh la la yı sevdim şimdi..

  YanıtlaSil