Kuru ve Hassas Ciltler İçin Temizleme Jeli | Bioderma Atoderm

Merhabalar!

Biraz farklı bir ürün tanıtımı olacak zira tanıtmam için gelen bu ürün de cilt tipime uygun değil.
Karma bir cilt yapısına sahibim, nadiren kuruma ve gerilme problemi yaşıyorum o da yaz aylarında, güneşte uzun süre kaldığında. Yazmak için yazı beklemek istemedim, ben de bu jeli kuru ve çok hassas ciltli arkadaşım Defne'den denemesini istedim, o da beni kırmadı ^,^

Defne'ye ürün hakkında beş soru sordum, bakalım nasıl cevapladı? 
1- Ürünün etkileri hakkında ne söylemek istersin? 
Şu ana kadar marketlerden alıp kullandığım jellerin çoğu cildimde alerji yaptı. Yıkama sonrası cildimi kuruladığımda özellikle leke gibi kızarıklıklar ve kabarıklıklar oluyordu. Annemin önerisiyle bir kaç kez doğal zeytinyağı sabunu kullandım. İyi temizlemesine rağmen kuru cildimi daha da kuruttu. Bu duş jelini kullandığımda kızarıklık, şişme ya da daha fazla kuruma yaşamadım.

2- Sence ürün cildini derinlemesine temizledi mi?
Temizleme oranı diğerlerine göre daha düşük gibi geldi. Belki de çok köpürmediği için böyle hissetmiş olabilirim.

3- Ürünün içeriğinde sülfat ve parfüm bulunuyor. Bunun hakkında ne düşünüyorsun?
İçerikle hakkında çok bilgim yok ama zararlı olduklarını biliyorum. Bioderma ürünleri sanki doğalmış gibi satılıyor, böyle olmadığını öğrenmek üzücü oldu.

4- Ürünün 500 millitrelik fiyatı yaklaşık 74 lira, ne düşünüyorsun? 
Bendeki küçük tüpü bile uzun süredir kullanmama rağmen yarısına gelmedim. 500 mililitrelik ürün çok uzun süre kullanılabilir, bu yüzden fiyatı çok pahalı gelmedi. Ama indirimle almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

5-Ürünü tekrar satın alır mısın? 
Cilt sorunlarım nedeniyle kullanabildiğim ürün çok az, bu yüzden biterse yeniden alabilirim. Fakat öğrenci olduğum ve düzenli gelirim olmadığı için %50 gibi bir indirim bekleyerek almak benim için daha mantıklı.


Ürünü buradan satın alabilirsiniz. Cilt tipime uygun olmayan ürünleri bu yöntemle yayınlayacağım, sizce nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum : ) 


Sevgiyle kalın!

4 yorum: