Figue de Vigne | Caudalie

Merhaba!

Güzel kokan her şeyi seviyorum! Sanırım mantıksız bir genelleme oldu, güzel kokuları kim sevmez? Fakat güzel koku kişiden kişiye değişir.

Esmer tenlilere baharatlı, oryantal kokuları çok yakıştırıyorum fakat açık tenlilerde eğreti duruyor. Bu yüzden koku seçerken genellikle meyveli, çiçekli, enerj veren, tazeleyici kokulara yöneliyorum. Bunlardan birisi şurada yazdığım Caudalie'nin zeste de Vigne parfümüydü. Bir diğeri de yine Caudalie markasına ait Figue de Vigne;Parfümün notalarında incir yaprağı, beyaz sedir ve bergamot bulunuyor. İncir yaprağı ve bergamot baskın. Böyle tazeleyici kokular bir arada olunca +Selin seregon aklına ilk ben gelmiş olmalıyım ki bana hediye etti :)

Zeste de Vigne gibi, Fİgue de Vigne de fazlasıyla enerji verici, tazeleyici ve ferahlatıcı bir koku. Edt olduğu için yüksek kalıcılık beklemesem de Caudalie'nn diğer parfümlerine göre daha kalıcı buldum, bunu da bergamotun baskın karakterine bağlıyorum.


Caudalie'nin sembolü üzüm taneleriyle işlenmiş şık bir şişesi ve ayriyeten karton bir ambalajı var. Çantamda sürekli parfüm taşıdığım için bu karton ambalajlar benim için avantaja dönüşüyor.


Bu parfümü yazmayı biraz erkene aldım, çünkü almak isteyenler için 1 haziranda 2015'de bitecek bir indirim haberi vermek istiyorum.

50 mililitrelik parfümün duş jeli ile beraber fiyatı burada 52 lira. Buradan alacaksanız Instagram hesabımda paylaştığım indirim kodunu kullanarak %50 daha ucuza yani 26 liraya satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. çok seviyorum bunların kokusunu ben her indirimden alıyorum artık..

  YanıtlaSil
 2. %20 + %30 indirim %26 indirim yapıyor Mamocum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Toplamda %50 indirim :) % 20 den sonra %30 değil

   Sil
 3. Ya ne guzel gorseller parfümü sıkmış kadar oldum ♡♡ caudalie urunlerini cok seviyorum indirime bi bakayim : ))

  YanıtlaSil