Urban Care Shake & Repair | 7-24 Curl Milk Treatment Mousse

Merhabalar!

Bir kadının en değerli ve çekici aksesuarı saçları, sanırım bu konuda hepimiz hem fikiriz ^,^
Bu yüzden çeşitli bakımlarla saçlarımızı toparlamaya çalışırken, anı kurtarmak için de yıkıcı yöntemler tercih ediyoruz; Mesela saç maşaları ve düzleştiriciler.

Bir çok bakımlı kadın bu ürünlerin uzun vadede saçlara geri dönüşü olmayan hasarlar verdiğinin farkında ve alternatif ürün arayışına girmiş bile. İşte benim alternatiflerinden birisi de Urban Care'in yeni ürünü Milk Shake (Mmmh :) saç köpüğü;Ürünün en çok dikkat çeken yanı ergonomik ambalajı ve o mis gibi süt kokusu. Ambalajı biraz çalkalayıp ters çevirerek avucunuza köpüğü alabiliyorsunuz. Ardından, burna değdirmemek suretiyle koklayarak nemli ya da kuru saçlarınıza dağıtıyorsunuz ve gün boyu saçınızı kokladığınızda, tatlı süt kokusunu alabiliyorsunuz : )

Saça verdiği hacimden oldukça memnunum. Fakat kafası oldukça karışık; Üst kısmı pırasa düzlüğünde, alt kısmı ise bukle bukle saçlarımın buklelerini belirginleştirmede çok başarılıydı, düz kısımlara ise hafif dalga vererek aradaki doku farkını kapattı. Yani bukleli ve hafif bukleli saçlarda bukleleri belirginleştirmede çok başarılı.


Bu belirgin görünüm inatçı düz saçlarımda bir kaç saat içinde düşüyor olsa da, bukleli kısımda gün boyu kalıcılığını koruyor. Yani Milk Shakenizi seçerken saç yapınıza uygun olmasına özen göstermekte fayda var.

Bukleli saçların en büyük derdi elektriklenme. Bu ürünle hem buklelerinizi belirginleştirebilir, hem de anti-frizz control etkisiyle elektriklenen saçlarınızı sürüye katabilirsiniz ^,^

ShakeNrepair'in  diğer onarıcı versiyonunu da merak edip okumak isterseniz şuradan Kermy'nin yazısında detayları bulabilirsiniz .

Ürünü büyük kozmetik mağazalarından satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

12 yorum:

 1. Off cok seviyorum ♡♡ Bendeki diger versiyonu elime ulaştığından beri baska bir sey kullanmaz oldum yasasin duzletiricisiz hayat

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle :) Düzleştirici = Saç katili benim için

   Sil
 2. Buklelerim için alacağım mutlaka bu ürünü çıktığından beri niyetliyim ama bir türlü almak kısmet olmadı :)

  YanıtlaSil
 3. Bu ürünü dün test etme şansım oldu Şaşkınbakkal'daki etkinliklerinde. Gerçekten hem bakım yapması hem de ağırlaştırmadan şekil vermesi çok şahane bir özellik. Kokusu da lahana bebeklerin saçı gibi kokuyor, çok da kalıcı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa değil mi hatırladım o kokuyu :) Ben de sevdim bu ürünü umarım uzun süre üretilir ^,^

   Sil
 4. Elimdekileri çöpe atmak ya da her gün kullanmak istiyorum bunu bir an önce alayım diye ya. *-*

  YanıtlaSil
 5. Henüz bizim buralarda göremedim bu ürünü, en kısa zaman da denemek istiyorm

  YanıtlaSil
 6. Fiyatı ne kadar ogrenebilirmiyim

  YanıtlaSil
 7. Fiyatı ne kadar ogrenebilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. indirimden 19.99tl ye aldım gerçekten güzel bir ürün ,hele kokus (hangi arkadaşıma sarılsam parfümün ne tatlı kokuyor diyor :D )

   Sil