Rimmel London | Scandaleyes Xtreme Mascara

Merhabalar!

Yine cuma ve yine yüzü gülen ben, cuma akşamı keyfimi yayın hazırlayarak taçlandırmak istedim : )

Zayıf kirpiklere sahipseniz makyajın olmazsa olmazı rimellerdir. Yüzüme ne sürersem süreyim, rimel olmadan çıplak kalan bir şeyler oluyor. En çok bitirdiğim ürün grubu da rimeller, hele de Rİmmel London markasına ait bir çok rimel bitirdim.

Rimmel London'un o kadar fazla rimeli var ki, favorimi bile hatırlamakta zorlanıyorum.. Kate, Scandaleyes Rockin' Curves, Scandaleyes Retro Glam, Lash Accelerator (Favorimi hatırladım :), Wonderfull ve dahası. Bu kadar çok çeşitten ise, az ve öz olsaydı keşke..

Rimmel London koleksiyonuma yeni giren maskaralardan biri de, bir çok Rimmel maskarasından farklı olduğunu düşündüğüm  Scandaleyes Xtreme Mascara


Klasik Rimmel London ambalajlı maskarayı ilk gördüğümde 'Yine mi!' desem de, denedikten sonra tıpkı Lash Accelerator gibi bunun diğerlerinden bir tık daha yukarıda olduğunu fark ettim.


İlk defa gördüğüm, farklı bir fırça yapısı var. Görsele yansıtamamış olsam da fırçası dilim dilim ve bu dilimlerin altı boş, uçlardan ana gövdeye bağlı. Yani biraz havada durup şişkin görünüyorlar. (Anlatamadı)


Oldukça ıslak yapıda ve fırça bol ürün alıyor, mmmh en sevdiğim! Fırçayı tekrar tekrar tüpe sokup yeni ürün almama gerek kalmadan tek gözüme kat kat sürebiliyorum.

Kirpikleri ayırıp dolgunlaştırmada oldukça başarılı. Diğer Rimmel maskaralarını bu konuda eksik ve fazlaca günlük buluyordum. Bu rimel özel günleri de dökülmeden başarıyla kaldırabilecek yapıda.

Uzatma konusunda mükemmel değil, kısa ve cılız kirpiklerimi dolgunlaştırdı ve hafifçe uzattı. Ayrıca tombik fırçanın farklı yapısını kullanarak göz kapaklarıma hatta alt kirpik diplerime bulaştırmadan sürmeyi başardım.

En sevdiğim rengi, turuncuyu taşımasıyla daha da sevdiğim maskaranın duruşu şu şekilde;
Rimmel London ürünlerini Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve denemek için bile alınabilecek bir maskara, onca favorimden sıra gelirse ve elimdekileri tüketebilirsem tekrar alabilirim ^,^


Sevgiyle kalın!

3 yorum:

 1. tek katta gerçekten çok iyi olmuş . bende alt kirpiklerime bulaştırmadan süremiyorum :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu maskara alt kirpiklerde çok başarısız her yere bulaşıyor : ) Bu yüzden altlara başka bir maskara kullanıyorum

   Sil
 2. Gözleriniz yeşil değil mi? Çok güzeller :)

  YanıtlaSil