Palladio Matte Lipstick | Plum Majesty

Merhabalar!

Ruj yayını yapmayalı o kadar zaman geçmiş ki, cesaretimi toplamam ve hiç süremeyeceğim renkte bir ruju fotoğraflayıp yayınını hazırlamam oldukça vakit aldı.

Palladio ilk defa denediğim bir marka, denediğim ilk ürünü de Plum Majesty isimli mat ruju; Bir çok bilindik markanın ruju kurşun içerdiğini düşünürsek; Palladio rujlarının en iyi özelliği, kurşun içermemesi. Ayrıca Palladio rujlar paraben ve ağır metal de içermiyor.

İçeriğindeki aloe vera ekstresi ve safran çiçeği yağı ile dudağı nemlendirmeyi vaat ediyor. Aloe vera doğal ve harika bir nemlendirici, bu içeriğin cilt bakım ürünlerinden sonra renkli kozmetikte de kullanılması oldukça sevindirici.


Dokuz farklı rengi bulunan Palladio mat ruj serisinin bendeki rengi en koyu olan Plum Majesty. Renge biraz daha yakından bakalım;


Şu sıralar çok moda olan ve 'Marsala' diye adlandırılan bir renkte, yani kahvemsi bir bordo. Gerçekten muhteşem bir renk, aynı zamanda benim cesaret edip de kullanamayacağım bir renk.

Genellikle mat rujlar dudağı kurutur. Palladio mat ruj, içeridiği aloe vera ile dudağı nemlendirmiyor fakat nem dengesini korumusını, rujun dudağı kurutmamasını sağlıyor. 

Ruju uygulamadan önce peeling uygulamak gerekir. Ben evde yapılan şu reçel + esmer şeker peelinglerini çok başarısız buluyorum (Dudak peelingi önerilerinize açığım). Peeling yapmama rağmen ruj çizgilere ve minik kusurlara doluyor. 


Palladio markası ürünlerini bulmak henüz zor, fakat ilk gördüğüm an bu rujun açık renklerini denemek istiyorum. 

Markayı buradan takip edebilir, firmanın düzenlediği hediye çekilişlerine katılabilirsiniz. Ayrıca Lilakutu'da çok yakında yazısını yazacağım Palladio Tinted Lip Balmlar satılıyor. Sevgiyle kalın!

3 yorum:

 1. Su renklerle bi arani yapamadik halbuki yakismis bile. Bu marka cok basarili lip balmlarla tanimistim bemde :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında renk olarak güzel ama bi emanet duruyor Kermitim :))

   Sil
 2. Su renklerle bi arani yapamadik halbuki yakismis bile. Bu marka cok basarili lip balmlarla tanimistim bemde :))

  YanıtlaSil