Nars Gilda Blush

Merhabalar!

Blogun günlük hitinin hızlıca artması beni daha sık yazmaya teşvik ediyor. Nasıl güçlü bir teşvikse, yığılan renkli kozmetikleri bile sırayla yazmaya karar verdim ve şu sıralar neredeyse her gün elimin gittiği Nars'ın Gilda allığını sizlerle paylaşmak istedim.Gilda, ilk Nars allığım. Hatta ilk Nars ürünüm diyebilirim. Nedenini bilmiyorum fakat Nars markası Guy Bourdin allık paleti dışında beni hiç cezbetmedi, o paleti de Iğdır'da olduğum için alamamıştım zaten.

+Kermit Alemlerde'den gelen paketten de bu ürün çıkınca vardır bir bildiği diyerek denemeye başladım ve gerçekten bir bildiği varmış, anladım : )


Gilda'da beni en çok cezbeden kısmı, pigmentasyonu. Tek bir fırça darbesiyle istediğim kadar ürünü alıyorum, allığı defalarca kullanmış olmama rağmen üzerindeki dokuyu bile bozamadım. Buradan neredeyse hiç tozutmadığını da anlayabilirsiniz..


Tamamen mat yapıda olan allık, kiremitimsi bir mercan renge sahip. Tam baharlık-yazlık olan bu rengin, uygun renklerle kombinlenirse sonbahar ve kış aylarına da çok yakıştığını düşünüyorum.

Kalıcılığı orta seviyede, ciltte saatlerce duran bir allık değil ne yazık ki.

Klasik Nars ambalajında. Bu ambalajdaki en büyük şikayet üzerinde parmak izi bırakması ve her zaman kirli gibi durması. Gerçekten çok rahatsız edici, başkasının yanında makyaj çantamı açınca böyle bir görüntü beni utandırabilir.


Fırçayla artistlik yapmaya çalışmasaydım allığın ciltte duruşunu daha net görebilirdiniz;


Beni bu markayla ve bu güze ürünle tanıştırdığı için Kermit'ime kocaman teşekkürler ^,^ Ürün ülkemizde Sephora mağazalarında satılıyor, fiyatı sanırım 75 lira.Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. Eneee ben bu yayını ancak okuyabildim . Adaşım nasıl yakışmış güle güle sür sürüştür <3

    YanıtlaSil