Herbal Tinted Lip Balm | Palladio

Merhabalar!

Mevsim geçişleri doğayı etkilediği gibi bizi de etkiliyor. Benim payıma da saç dökülmesi ve nem dengesini şaşan dudaklar düşüyor..

Dudaklarım genelde kurudur, sık sık balm kullansam da pes ettiğim ve umursamadığım zamanlar oluyor. İşte böyle zamanlarda o kuru dudaklara ruj sürmek de imkansız hale geliyor.

Böyle durumlarda hem en pratik hem de en sağlıklı kaçış renkli lip balmlar oluyor;


Palladio dudak balmları, içerdiği UV filtresiyle güneşe karşı en hassas bölgemiz olan dudaklarımızı güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı oluyor.

Adından anlaşılacağı gibi bitkisel içeriklerden oluşuyor. İçerik listesi şu şekilde; 


Balmın dokuz farklı rengi bulunuyor ve bendeki rengi Golden Pink;


Nemlendirmesi ortanın üzerinde, aynı zamanda sheer yapılı bir ruj kadar renk veriyor ve içinde abartı durmayan minik ve doğal ışıltılar var.

Her an çantada bulunduracağım, aynaya bakmadan sürebileceğim ve aynı zamanda dudaklarımı kuruluktan kurtaracak, güneşten koruyacak bonus bir ürün : )

Balmın dudaklarımda duruşu bu şeklide, sheer yapıda olmasına rağmen dudaklarımdaki rengini oldukça uzun süre korumayı başardı;Makeupalley'de 5 üzerinden 4.3 alan bu güzel ürünü bu ürünü Lilakutu'dan satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. Pallodio'yu son zamanlarda çok duyar görür oldum. Lipbalm kullanmayıda hiç sevmiyorum fakat böyle renk veren ürünleri daha çok seviyroum =)

    YanıtlaSil