Urban Care Argan Oil Saç Bakım Serumu

Merhabalar..

Bu hafta oldukça çalışkanım, yayınlarım sıklaşmaya başladı ve bundan çok memnunum! Umarım elimdekileri düzenli olarak yazmaya vaktim hep olur : )

Bugün de saç bakımından gidelim istedim; Urban Care argan oil saç bakım serumu


Saç kırıklarımla ilgili problemlerimi ve çözüm için tercih ettiğim yöntemleri daha önce burada paylaşmıştım. Bu yöntemlerden birisi de saç uçlarını doğru bir saç serumuyla nemlendirmek.

  • Saç uçlarımı nemlendirmede oldukça başarılı. Kırıkları tamamen engelleyecek ve var olan kırıkları önerecek kadar muhteşem değil fakat yeni kırık oluşumlarını büyük ölçüde engelledi.
  • Pompana bir kere bastığınızda yeteri kadar ürünü avucunuza alarak nemli saç uçlarınıza masaj yaparak yedirerek kullanabilirsiniz. Durulamanız gerekmiyor.
  • Hafif ve rahatsız etmeyen, hoş bir kokusu var.
  • Ambalajı çok sağlam, plastiği elinizle eğmeniz mümkün değil çok sert ve kaliteli malzeme kullanılmış. Tabi cam olmasını tercih ederdim : ) 
  • Argan içeriyor, arganın saçlara olan faydasını artık bir çoğumuz biliyoruz. Ürün içeriğinde argan yağı son sıralarda değil, ortalarda bulunuyor. Bu da sevindirici ^,^
  • İçeriğinde dimethicone yani silikon bulunuyor. Silikon bir çok şampuanda bulunan ve saç dökülmesini tetikleyen bir madde. Fakat saç derisine nüfuz etmediği ve saç uçlarında kullanıldığı için saç serumlarında bunu sorun etmiyorum.
  • Ambalaj üzerinde ısıya karşı saçı koruduğu yazıyor. Saçımı ısıl işlem kullanarak şekillendirmediğim için bunu deneyimleyemediğimi belirtmek istedim.
  • 100 mililitrelik ambalajda ve çok bereketli.ve fiyatı oldukça uygun.
Bu ürünü Watsons gibi büyük kozmetik marketlerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca Watsons Türkiye ödüllerinde ürünleri oylayıp hediye kazanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Siz de bu ürünü beğendiyseniz saç bakım kategorisinde Urban Care Argan Oil Saç Bakım Serumuna oy verebilirsiniz ^,^


Diğer saç serumu yazılarım için; Urban Care NaturalsBebakMorfoseSevgiyle kalın!

4 yorum: