Agız Bakım Köpügü | Splat

Merhabalar!

Küçük yaşlarda diş konusunda kötü şeyler yaşamış biri olarak, dersimi aldım ve diş bakımına gereken önemi göstermeye çalışıyorum : )

Diş bakımı sadece diş fırçalamaktan ibaret olmadığından; diş macunu ve fırça seçimine ve diğer ağız bakım ürünlerine, bunların içeriğine çok dikkat etmek bence çok önemli.

Ağız bakım ürününe dair birçok marka ve bir çok ürün denedim. Ağız bakım köpüğü ve Splat markası benim ilklerimden oldu.

Ürünün mantığı şu; Tüpte sıvı halde bulunan ürün, aşağıda görebileceğiniz ağızdan köpük formunda çıkıyor. Sizde bu köpüğü ağzınıza sıkarak, ağız içinde gezdiriyorsunuz ve yutmadan tükürüyorsunuz. Sonrasında ağzınızı suyla çalkalamanıza gerek yok ^,^


Özellikle hareketli bir hayat yaşıyorsanız, çalışıyorsanız ve gününüz koşturmaca içinde geçiyorsa bu ürün size hitap ediyor diyebilirim. 

Yemekten sonra, çay ya da kahve tükettikten sonra dişlerinizi fırçalayacak vaktiniz yoksa ya da diş macun-fırçanız yanınızda değilse çantanızda taşıyabileceğiniz bu minik tüpü kullanarak dişlerinizde kalan yemek artıklarını temizleyebilir, dişlerinizi çürüklere karşı koruyabilir ve mentol kokusuyla nefesinizi tazeleyebilirsiniz.

Diş fırçalamanın yerini tutamayacağını düşünsem de, bu ürün benim için büyük kolaylık sağladı. Özellikle çalıştığım okulda, lavabolar çok kirli olduğundan diş fırçası ve macunu taşısam da, dişlerimi fırçalamaya tiksiniyordum. Artık dişlerimi arındırmak ve o çok sevdiğim mentol kokusu için ağız bakım köpüğünü kullanabiliyorum.


50 mililtrelik ambalajıyla uzun süre kullanılabilecek bir ürün. İçeriğinde alkol, sülfat, triclosan, saccharinate ve floruoride içermiyor. 

Splat markası hakkında daha detaylı bilgi arıyorsanız, ilerleyen günlerde yayınını yapacağım diş macunlarını da okuyabilir ve Splat Türkiye Facebook sayfasından markaya ulaşabilirsiniz. Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. Fikir çok iyi yanımda diş fırçası taşıyıp dışarda fırçalamaktan gerçekten haz etmiyorum. Acil durumlar için süper olur istiyorum ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi Kermitim çok pratik ve kullanışlı ^,^

   Sil
 2. Markanın köpüğünü kullanmadım ama macunlarını Nehoşla severek kullanıyoruz.Markanın başarılı ürünleri var köpük fikri de çok mantıklı..Denenesi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diş macunlarına ben de bayıldım ♡

   Sil
  2. Diş macunlarına ben de bayıldım ♡

   Sil