Pump It Up Lip Plumper | NYX

Yine bir merhaba : )
Gloss kullanmayı çok seviyorum, tabi ki beklentilerimi karşıladığı sürece. 

Çok kuru dudaklara sahip olduğum için, ruj sürdüğümde genelde üzerine gloss uyguluyorum. Hem rujun dudaklarımı kurutmasını engelliyor hem de dudakları nispeten daha dolgun gösteriyor. NYX pump it ut lip plumper, adından da anlaşıldığı üzere diğer glosslara ek olarak dudakları dolgun göstermeyi değil, dolgun göstermeyi vaat ediyor.
 • Peptidler kolajen sentezini arttırmaları, daha sıkı, dolgun ve pürüzsüz dudak dokusu oluşturmalarıyla bilinirler. Bu ürünün içeriğinde de peptitler kullanılmış. 
 • Bu peptitler sayesinde, ürünü uyguladığınızda bir kaç saniye sonra dudağınızda hafif bir yanma şeklinde karıncalanma başlıyor. Bu hiç rahatsız edici değil, hatta ben zevk alıyorum : ) Tabi ki bu yanma hissi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.
 • Bu yanma hissiyle, dudakları dolgunlaştırmayı vaat ediyor. Dolgun olmayan dudaklarımda anlık etkisini göremesem de, yabancı bloggerlar düzenli kullanımda işe yaradığını söylüyor. Yani etkisi anlık etkiden çok, düzenli kullanmayla görülebilen ve zamana yayılan bir etki.
 • Bir kaç rengi var, bendeki rengi Lisa
 • Klasik gloss tüpünde, klasik süngerli aplikatöre sahip;


 • Çok açık tonda pembe-şeftali rengi olan glossun içinde minik renkli ışıltılar bulunuyor ve abartı durmuyor. Yine çok hafif pembe bir renk veriyor.
 • Ne yazık ki yapış yapış, fakat kısa denilebilecek sürede emildiği için bu durum sıkıntı yaşatmıyor.
 • Aynı zamanda dudaklara nem veriyor ve pürüzsüz görüntüyü yakalamada oldukça başarılı. 
 • Kokusuz
Ürünün dudakta duruşu şu şekilde;


NYX ürünlerini genel olarak beğeniyorum. Asıl işlevini gerçekleştirmediğini düşünsem de lip plumperı gloss olarak sevdim.

NYX ürünlerini Lİlakutu'dan satın alabilirsiniz. Bu ürünü incelemek ve indirimli olarak almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sizin dudak dolgunlaştırma hileleriniz neler? Paylaşırsanız sevinirim ^,^
Sevgiyle kalın!

8 yorum:

 1. Rengi çok güzelmiş çok beğendim ben dudaklarım için kendi hazırladığım Peelingi uyguluyorum birde dudak kalemini üstdudakta hafiften dışarı tasırarak sürüyorum sonra ruju uyguluyorum Dolgunluk görüntüsü veriyor canım deneyebilirsin. Sevgilerle takipteyim beklerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En güzeli o sanırım, keşke her zaman o kadar vaktimiz olabilse :) Yorumunuz ve öneriniz için çok teşekkürler..

   Sil
 2. Merhaba, bloğun çok güzel, instagramdan takipteydim zaten :) Şimdi burdan da takipteyim, bana da beklerim, katılırsan çok sevinirim ;) Sevgiler…

  YanıtlaSil
 3. Boyle etkili urunleri seviyorum bu renkler tam senlik

  YanıtlaSil
 4. Boyle etkili urunleri seviyorum bu renkler tam senlik

  YanıtlaSil