NYC | Red Melody

Merhabalar!

Bu sene Iğdır kıştan nasibini almasa da, her an piknik havasında günlük güneşlik olsa da kışın havasını makyajıma, giysilerime ve tırnaklarıma taşımaya çalışıyorum.

Bu kışın rengi sanırım bordo. Eskiden çok cesaret edilemeyen hatta tabu olan bir renk, bu sene çantalarda, montlarda, taytlarda, dudaklarda ve tırnaklarda.

Ben de tırnaklarda bordo furyasına NYC'nin 335 numarası, yani Red Melody ile katılmak istedim : )


Üzerinde bir dakikada kuruduğu yazsa da, bir dakikada kurumuyor. Hatta iki kat sürüldüğünde bu süre çok daha uzuyor ve oje kurutucu spreylerden yardım almak gerekiyor. 

Tek kat kullanılamayacak, iki katta kapatıcılık veren bir oje. Rengin parlaklığı, şişede durduğuyla aynı renk olması oldukça güzel. 

Sürüldükten bir gün sonra uçlar aşınmış oluyor. Üzerinden bir kat daha geçerek çıkarmadan 3-4 gün kullanabilirsiniz : ) Ya da kaliteli bir top coat geçerek ojenin ömrünü uzatabilirsiniz. 

Ojenin tırnaklarımda iki katla duruşu bu şekilde; İspanyol menşei ojenin açıldıktan sonra 30 ay ömrü var. Bu rengi ve diğer renklerini Watsons şubelerinden satın alabilirsiniz : ) 


Sevgiyle kalın!

12 yorum:

 1. Tirnaklarinin sekline, ojenin rengine ve yüzüklerinede bayildim, hepsi cok güzel güle güle kullan :D

  YanıtlaSil
 2. Taşıyan eller güzel olunca bordoyu izlemek ayrı bir keyifli ^^ Bu sene en bi sevdiğim kış rengi . Nyc ojelerin renkleri gayet güzel ama bende kırmızıları ve bordoları var hep nedense :D Ellerine sağlık Mamo yayının içimi ısıttı .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol Kermitim :) Bu yıl bordo benim de favorim ^,^

   Sil
 3. <3<3<3 Bu yazidaki her seye bayildim :)

  YanıtlaSil
 4. İşimden dolayı uzun zamandır bordo süremiyorum, görünce bi özlemim kabardı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yarın cuma özlemini gider bence hihi :))

   Sil
 5. Mora kaçan bir borda bu sanırım güzel duruyor :)

  YanıtlaSil
 6. Patlıcan bordosu bence :)) gerçekten çok hoş arada kalmış renkleri her zaman daha gizemli bulmuşumdur. Güle Güle kullan canım çok yakışmış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de tanımlanması zor olan renkleri çok seviyorum :) Çok teşekkürler

   Sil