Mutfak Dekorasyonunda Şık Detaylar

Merhabalar! 

Sevsek de, sevmesek de; biz kadınların en çok vakit geçirdiği yer mutfak. Ben mutfağımı, yemek yapmayı, pişirmeyi taşırmayı fazlasıyla seven biri olarak mutfak dekorasyonuna çok önem veriyorum. 

Mutfağı sevmeyenler, istemeyerek mutfağa girenler ve mutfağını çok sevenler için sihirli bir ipucum var; İl mare!

Cupcakeli, makaronlu detaylardan eminim siz de sıkılmaya başladınız. En başta ne kadar sevimli gelseler de, artık 'Yine mi cupcake!' demekten kendimi alamıyorum. Bu yüzden farklı ve orijinal tasarımlara çok sık göz atıyorum. Bunlardan birisi de İl mare'nin ürünleri, ve aşağıda gördüğünüz favorilerim; 

Filler, Alice isimli inek, kuzucuklar, periler ve bisküviler İl Mare ürünlerini süsleyen karakterlerin sadece bir kaçı. İlmare'de 200 den fazla çeşit bulunmakta, sayfaya girdiğinizde dakikalarca ortadan kaybolmanız mümkün : )

Üstelik sadece mutfak değil, banyo ve dekor ürünleri de mevcut. Banyo setinin ve diş fırçalığının güzelliğine bakar mısınız ^,^


Ürünlerin en güzel yanı, seramik tasarımların elle yapılıp doğal kök boyayla renklendirilmiş olması. Hepsi; evde, çocuklarınızla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz masum ve sevimli ürünler. 

Peki İl Mare'nin sihirli dünyasını nasıl ziyaret ederiz?

Tepe Nautilus Avm
Fatih Cad. No: 1 Acıbadem-Kadıköy-İstanbul -1. Kat Carrefour Çıkışı

Bodrum Mağazamız
Gmk Bulvarı D-Marin 24/10 Turgutreis-Bodrum
Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder