Kendi Kolyeni Kendin Tasarla | Luzdemia

Merhabalar!

Sizlerle, şu sıralar İnstagram'da bolca gördüğüm, ve bence kopyala-yapıştır hayatımıza kazandırabileceğimiz en özel parçalardan birini paylaşmak istiyorum; Luzyo..

Bir kolye düşünün, hayatınızda en sevdiğiniz şeyleri içine yerleştirip her yere götürebiliyorsunuz. Her an onların sevgisini yanınızda hissedebiliyorsunuz.Bunu yaparken de Luzdemia.com sizi adım adım yönlendiriyor : ) Öncelikle locket, sonra onlarca sembol ve plaka arasından kolyenizin içindekileri seçiyorsunuz ki en zor kısım da bu. Sembollerin hepsi harika, karar verirken yonca, papatya ve daha bir çoğu arasında gidip geldim ve sonunda fotoğraf makinası, anneanne, en değerlimin baş harfi olan 'S' ve doğum taşlarımız arasında karar kıldım. Kolyemi satın alırken yılbaşı sembolleri yoktu neyse ki, çünkü işin içinden çıkamazdım!
Luzyo'nun en iyi yanlarından birisi fazladan sembol alıp, değiştire değiştire kullanabilmeniz. Ve benim ne yazık ki Luzyo'mu tasarlarken eklemeyi unuttuğum kolye uçlarından ekleyebilirsiniz. Kalp şeklinde olan gümüş anahtar ve gümüş melek kanadını daha sonradan alarak Luzyo'ma ekleyeceğim : ) 


Luzyo'yu kendinize hediye edebileceğiniz gibi, en sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz : ) İstediğiniz zaman Luzyo Locket'in sembollerini boşaltarak, o güzel insanın fotoğrafınızı yerleştirerek her zaman beraber olabilirsiniz. 

Luzdemia.com'da Luzyo'dan daha fazlası; charm bileklikler ve küpeler de var ve bilezikler şu anda %50'den fazla indirimdeler.

Twitter  Instagram  Bloglovin  Facebook  Google Plus
Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder