Selülitlere Uygun Fiyatlı Çözüm | Cellublue

Merhabalar!

Selülit; genelde baharın sonlarına doğru derdine düşüp, bikini giyme zamanı yaklaştıkça çeşit çeşit teknikler uygulayarak kurtulmayı umutladığımız bir rahatsızlık. 

Fakat bu rahatsızlık kısa süreli değil, uzun süreli ve sürekli tedavi istiyor. Bu tedaviler de oldukça pahalı ve reklamları abartılmış. Yani umutlanıp da hüsrana uğramak çok olası. Belki de sizi için umut, bu minicik kesenin içinde;

Selülite Çözüm
 Cellublue Nasıl Kullanılır? 

 • Sorunlu bölgeyi bir masaj yağı, bebek yağı ya da bitkisel aromatik bir yağ ile iyice yağlıyoruz. 
 • Cellublue'yi avuç içimize alıp sıkıştırıyoruz ve yağladığımız derinin üzerine bırakarak vakumlanıp tutunmasını sağlıyoruz.
 • Sorunlu bölge üzerine 3 dakika aşağıdan yukarı ardından 1 dakika soldan sağa doğru masaj yapıyoruz. 
 • Aynı ritüeli gereken bölgelere uyguluyoruz. 
 • Cellublue'yi yapıştırırken fazla ya da az sıkarak vakumunu istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz.
 • Ardından antibakteriyel bir sıvı sabun ile ürünü yıkayıp kurutarak kesesinde saklıyoruz. 
 • Etkili sonuç almak için ürünü 3 hafta boyunca her gün kullanmak öneriliyor. 

Cellublue Nedir?
Ürün tıbbi silikondan üretilmiş. Yani 18 Euro gibi bir ödemeyle hayatınız boyunca eskimeyen, pil istemeyen, kendi başınıza kolayca uygulayabileceğiniz bir ürün. Küçük boyutuyla ve koton kumaş kesesiyle sizinle her yere gelebilir. 'Küçücük bir silikona 18 Euro mu vereceğim?' diyebilirsiniz, ben de başta aynı tepkiyi vermiştim fakat tamamen maliyetsiz olması, bir kere alınıp ömür boyu kullanılması fiyatını uygun kılıyor.

Vakumunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ürünü çok fazla vakumlarsanız, uygulama biraz ağrılı olabiliyor. Ben bu hissi seviyorum fakat normalde sevilmeyecek bir şey, siz de vakumu kendinize göre ayarlayarak sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünün çalışma mantığı, bölgeyi vakumlayaraki kan akışını hızlandırmak ve yağ yakan lipolizlerin hareketini tetiklemek. Böylece sorunlu bölgeleri normale döndürmeyi vaat ediyor.

Cellublue Kullananlar
Ürünü 1 ay boyunca, arada kaytarmalar olarak düzenli bir şekilde kullandığımı söyleyebilirim. Selülitim yok diyebilirim, fakat kalca bölgemi sıktığımda hafif oyukluklar, yani selülit başlangıcı gözlemliyorum ve bu yıllardır böyle. Bunu da çok tuz, az su tüketmeme bağlıyorum.

Net fikir sahibi olabilmek için Cellublue'yu sadece sağ bacağıma uyguladım. 1 ay boyunca bölgeyi sıktığımda girintili çıkıntılı görünen oluşumlar kısmen azaldı diyebilirim. Benim için daha iyisi, vücudumun en gevşek bölgesi olan kalça bölgesinde bariz bir sıkılaşma ve toparlanma mevcut. Sağ taraf, sol tarafa göre daha sıkı ve gergin duruyor.

Ürünün tek kötü yanı, her gün uygulanması ve uygulama süresinin nispeten uzun olması. Çabuk sıkılan bir insanım, yayınını hazırlayacak olmasam daha çok kaytarırdım. Fakat etkilerini görmeye başlayınca heves geldi. İki tarafa da düzenli bir şekilde uygulamaya başlayacağım. Akıllı telefonunuza Cellublue uygulamasını indirerek, kendinize bir masaj koçu edinebilirsiniz : ) Böylece uygulama daha çekilir hale gelecek diye düşünüyorum.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz. 


Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Ayakta cok duran biri olarak sanirim ileride selulit sorunu yasayacagim. Onlemler almakta fayda var. Ben de tembel biri olarak kullanabilir miyim bilmiyorum bu urunu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de aynen öyle, ayakta durduğumda sürekli hareket etmeye çalışıyorum nöbet saatlerimde. Ve su içmeyi de ihmal etmiyorum artık : )

   Kullanımı zor bir ürün, ama erkenden tedbir alınırsa ileride daha da zorlanmayız.

   Sil
 2. Güzel bir ürünüe benziyor :) Nerde satılıyor bu ürün?

  Bu arada blogunu takibe aldım.

  Benim bloguma da beklerim henüz çok yeni 6 günlük bir blog...

  http://pembemakyajcantam.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. Ben de begendim bu minigin ise yaracagini düşünmüyordum bile ^^

  YanıtlaSil