Nivea Fresh Natural Deodorant

Merhabalar!

Son zamanlarda aradığım deodorant ve roll-on'u bulmak için epey ürün denedim. Çok vasat olanlar da vardı, Nivea Fresh Natural Deodorant gibi başarılı bulduklarım da!

Nivea Fresh Natural Deodorant
Çok fazla Nivea ürünü denediğimi söyleyemem. Rafta farklı farklı markaları gördüğümde, elim Nivea'ya gitmiyor nedense. Bu ürünü de, o anda muadili bir ürün bulamadığımdan almıştım. İyi ki de almışım dediğim bir deodorant oldu.

Nivea Fresh Natural Deodorant

Kokusu, klasik pudralı deodorant kokusu. Bu koku, bana temizlik hissi veriyor. Gün içinde sıcaktan bunaldığımda kendimi kuru ve temiz hissetmemi sağlıyor.

Cam ambalajlara karşı zaafım var, ürün alacağımda genelde cam ambalajlı ürünleri tercih ederim. Cam her zaman daha temiz ve daha güvenilir gelir. Bu ürünün de ambalajı ve sprey başlığı çok kullanışlı.

Çok terlemem, terlesem de ter kokan biri değilim. Zaten bu yaz terlemeyi kesen Maxim kullandığım için böyle bir sorun hiç yaşamadım. Evden çıkmadan Nivea Spreyi sıktığımda sonraki bir kaç saat kötü koku ve benzeri durumlar yaşamadım. Fakat belirtmeliyim ki, üzerindeki 24 saat etkili ibaresine asla katılmıyorum. Kokusu ve karışımı oldukça hafif ve tahminimce üründeki su oranı oldukça yüksek (Bir nevi suya para veriyoruz) bu yüzden çok kalıcı ve çok etkili değil.

Fazla terleyenlerin ve ter kokanların ürünü olmadığını söylemeliyim. Ayrıca kirli tene uygulanması da hoş kokmanızı sağlamaktan ziyade, daha kötü bir koku oluşturacaktır ki artık haftada bir yapılan banyolar geride kaldı diye düşünüyorum : )

Yazları bu bakımdan sorunsuz geçirdiğim için, benim çantamdan ayrılmayan ürün oldu. Bunaldığımda, evden çıkmadan, duştan çıktığımda kullanarak kendimi daha iyi hissettiğimi söyleyebilirim. Bitince tekrar alacağım bir ürün olacak, bunun sebebi de ambalajı ve hoş kokusu.

Fiyatı 8 lliradan 15 liraya kadar değişiyor.

Fresh Natural serisinde roll-on, stick deodorant ve tüp deodorant da mevcut. Size uygun olan ve daha pratik geleni seçebilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. Tam ferahlamalik cok seviyorum bunu bende. Ne guzel anlatmissin : ))

  YanıtlaSil
 2. Ben korumasını artırmak için crystal taş deodorant üzerine sıkıyorum.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel kokusu. Geçen gün BİM<de gördüm, gayet uygundu fiyatı.
  Sevgiler...

  YanıtlaSil