Içerik Yayınları Hakkında

Merhabalar, bir kaç gündür art arda içeriklerle ilgili kısa yayınlar yapıyorum. Yayın akışınızda gördüğünüz sıkıcı olabilecek durum için öncelikle özür dilerim.

Yeni bir planım var, geniş çaplı bir içerik sözlüğü oluşturacak ve incelemesini yapacağım ürünlerin içerik listelerini, içerik yayınlarına bağlayarak paylaşacağım.

Yani, ürünün içerik listesini yazacağım ve listede merak ettiğiniz içeriğin üzerine tıklayarak, ilgili içeriği inceleyebileceksiniz.

Sabrınız için teşekkürler, özellikle yazmamı istediğiniz içerik varsa info@mamontenka.com adresine maillerinizi bekliyorum.


Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. Mükemmel bir fikir,sıkılan okumasın.Ben merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler çok büyük bir teşvik oldu benim için :)

   Sil
 2. Ben de alacağım kozmetik ve bakım ürünlerinin içeriklerini mutlaka okurum. Bence başlangıç için bu duyarlığı göstermeniz çok iyi. Talc ile ilgili yazınızda yorum yapma bölümü çıkmadı, o yüzden buraya yazıyorum. The Balm markasının ürünlerinde Talc var, hatta bugün farlarına baktım, ilk sırada yer alıyor.

  YanıtlaSil
 3. Ilgginiz ve uyarınız için çok teşekkürler hemen düzenlemeyi yapıyorum demek ki ürün ürün değişiyor ben genel olarak talc kullanmıyorlar sanıyordum :)

  YanıtlaSil
 4. Doğal gelin makyajı hangi ürünlerle olur filan öyle bir yazınız var mıydı acaba? :)

  YanıtlaSil