I Love | Raspberry & Blackberry Body Mist #watsonsturkiye

Merhabalar! Yazın son demlerini yaşarken, özellikle yazlık ürünleri paylaşmak istiyorum. Bunlardan birisi de Watsons'da satılan, çok sevdiğim I love ürünleri arasından Raspberry & Blackberry Body Mist

I Love Vücut Spreyi

 Hem vücut spreylerini, hem de çalı meyvelerini çok seviyorum. Bu yüzden bu ürünü çok merak ederek denemeye başladım. I love ürünlerini genel olarak çok seviyordum, o yüzden bu üründe de beklentimi biraz yüksek tuttum.

Diğer I love ürünleri gibi ambalaj, fazlasıyla sevimli ve küçüklüğüyle çantada taşımak için oldukça uygun. Üzerindeki retro yazılarla yine göz dolduruyor.

I Love Vücut Spreyi

Şekerli bir ahududu kokusuna sahip. Sıktıktan sonra da biraz vanilya kokuları hissediliyor.

Beni hayal kırıklığına uğratan ve beklentilerimi karşılamayan konui kalıcılık. Vücut spreyleri genel olarak kalıcı olmuyor, evet. Ama bu spreyin kokusu, sıktıktan 2-3 dakika sonra bile tamamen uçup gidiyor. Kokusu için alacaksanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Genel olarak serinleme amaçlı kullandım, tekrar almam. Çünkü aynı ambalaja su da doldursam aynı serinliği verecek, en azından kimyasal değil.

Genel olarak I Love Raspberry & Blackberry Body Mist, ambalajıyla ve kokusuyla çekici fakat beklentilerimi karşılayamayacak düzeyde uçucu bir kokuya sahip. I Love ürünlerinden sevmediğim tek ürün bu oldu.

Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Evet ben vücut spreyinden azda olsa bir kalıcılık beklerim özellikle yaz aylarında parfüm tercih etmediğimi de ele alırsam önemli.Ama ahududu ve vanilya kokularına da hayır diyemem :)

  YanıtlaSil
 2. Aynen ben de öyle :) Zaten öbür türlü termal sprey kullanırdık :P Ahududu ve vanilya benim de favorim ♡

  YanıtlaSil
 3. Watsonsta alayim dedim testeri denedim once alisveris esnasinda yarim saatten ince cikmadigim icin kasaya gelene dek ucunca biraktim usulca pisman değilim : D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ohh sevindim :D Ama kokusu da fena güzel parfümü olsa keşke :)

   Sil
 4. fotoğraflar nasıl güzel olmuş ama!! gel de alma şimdi.. :)

  YanıtlaSil