Farmasi Oje | No:89

Merhabalar!

Oje sürmeyi ve ojede her türlü farklılığa açık olan biri olarak, ojede en sevmediğin renk ne diye sorsalar sarı derdim herhalde. Bir kaç ay öncesine kadar; sarı, açık yeşil ve benzeri renkler ojede çok tutulan renkler değildi. Ama moda hayatımızı etkiliyor, zevklerimizi bile. Şimdi sarılar ve mintler ne kadar çekici geliyor! Tıpkı bir yıl önce asla sürüp evden çıkmayacağım, fakat şu sıralar severek kullandığım Farmasi ojelerinden 89 numara gibi..

Sarı Oje
Farmasi ojelerinin genel olarak fırça yapısı, alıştığımız klasik fırçalardan. Ben bu fırçaları yeni nesil geniş ya da çok ince fırçalara göre daha kullanışlı buluyorum, tabi oje çizgilenmediği sürece.

Sarı Oje

89 numarayı sürerken, bir çok açık renk ojede yaşadığım çizgilenme sorununu yaşamadım. Tek katta dalgalı bir görünüm, ikinci katta opak ve üçüncü katta tam opak görüntüyü yakalayabildim. Üç kat sürmeme rağmen, ojem kısa sürede kurudu.

Bu arada bir kaç kat oje sürecekseniz size tavsiyem her katı çok ince sürmeniz ve kat tamamen kuruduktan sonra üzerine öbür katı sürmeniz. Böylece oje hem daha güzel duruyor, hem daha sağlam oluyor ve tırnakta çarşaf izi gibi rahatsız edici izler kalmıyor.

Ojenin üç katta, tırnaklarımda duruşu şu şekilde; 

Farmasi Ojeler

Farmasi'nin her tür ürününde, renk skalası çok geniş, ojelerinde de öyle. Ojelerin kokusu başka markalara göre daha hafif ve daha az rahatsız edici, aynı zamanda asetonla ya da asetonsuz oje çıkarıcılarla kolayca temizleniyor.

Farmasi ojeleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

13 yorum:

 1. Parmağın kesilmiş :( geçmiş olsun
  Renk çok güzel sana da yakışmış. Kalıcılık nasıl sence?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol kağıt kesti :) 2 gün hiç bozulmadı çok iş yaptığım halde

   Sil
 2. Sariyi kendimde sevemiyorum. Aslinda ne tatli renk. Cok guzel olmus tirnaklarinda cok begendim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Soğuk alt tonlu olduğum için bana da çok yakışmıyor aslında :) Ama seviyorum be :P

   Sil
 3. Senin tırnakların güzel ama herkese böyle yakışmaz :)

  YanıtlaSil
 4. Bu sene favori rengim sarı rengi çok güzelmiş :) tırnaklarında güzel duruyor cnm

  YanıtlaSil
 5. Ne güzel rengi varmış ,aynı ojeden bendede var hiç cesaret edememiştim kullanmaya ama sende görünce pek bir heveslendim :))

  YanıtlaSil
 6. şimdiye kadar gördüğüm en güzel sarı.. demek istediğim sarıyı bulamadığım için ben de sarı sevmiyormuşum ojede :-))

  YanıtlaSil
 7. FARMASİYE ÜYE OLMAK İÇİN LİNKİ TIKLAYIP REFERANS NOYU ONAYLAYIN KATALOGUNUZ HEMEN GELSİN http://www.farmasimarketing.com/marketing/default.aspx?RefId=d5fe098d-06c1-4225-a7a7-20409a500a45

  YanıtlaSil