Central Hospital Bostancı'da

Sağlıkla ilgili kuruluşların başında ve sağlık dediğimizde aklımıza gelecek olan ilk yer hastanelerdir. Hastaneler insanlar için ekmek gibi su gibi zorunlu bir ihtiyaç. İnsanlar için zorunlu ihtiyaç olması nedeniyle daha önce Kozyatağı’nda hizmet Central Hospital Bostancı'da hizmet vermeye başladı.
İnsanoğlunun temel ihtiyaçlarından biri olarak sayılabilecek hastanelerin hayatımızda bu kadar çok yer edinmesinin nedeni sağlık sorunları için çözüm noktası olmasıdır. Hastaneler dışında sağlık ocakları, sağlık merkezleri ve özel poliklinikler olsa da, sağlık konusunda en geniş donanıma sahip yer hastanelerdir.

Üstelik şimdi hastaneler sadece devlete bağlı değil firmalara ve kişilere bağlı olarak da hizmet veriyor. Geçmiş yıllarda devlet hastanelerde yaşanan sıkıntılar, bugün git yarın gel, şehir dışına sevk etmeler, saatler boyu sıra beklemeler özel hastaneler sayesinde ortadan kalktı. Özellikle de İstanbul’da ilk önce Kozyatağı sonrası da Bostancı’da hizmet vermeye başlayan Central Hospital bu tür sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olan özel hastanelerden biri.

1994 yılında kurulan ve o günden bugüne değin kesintisiz hizmet veren İstanbul’un bu güzide hastanesinde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve ameliyatlarınızı aynı gün içerisinde yapabiliyorsunuz. Tüm işlemlerin aynı gün bir noktadan yapılması çok önemli. Çünkü hastanelere yolum düştüğü zaman yapılacak tahliller için beni oradan oraya göndermeleri hem yorucu hem de zaman alıcı.

Üstelik bu şekilde hastane bana değil ben hastaneye hizmet ediyormuşum gibi oluyor ve verdiğim onca para karşılığında bana bir ek masraf çıkarmaları kendimi kötü hissetmeme neden oluyor. Ancak Central Hospital Bostancı’da hizmet vermeye başladığı için hastaneye yolum düşeceği zaman orayı tercih etmek isterim.

İlgili ve Özenli bir Özel Hastane
Çünkü Central Hospital’da görev yapan doktorlar, hemşireler, laboratuvar görevlileri,  temizlik personeli, acil servis doktorları gibi her çalışan size müşteri gözüyle değil hasta gözüyle bakıyor ve sizden ilgilerini, alakalarını hiç eksik etmiyorlar. Hastane içerisinde klasik hastane kokusu yerine sanki pastanedeymişsiniz gibi tatlı ve şirin bir koku var.


Tahlillerinizin büyük bir kısmı aynı gün içerisinde çıkıyor ve çıkar çıkmaz doktorunuz sizinle hemen ilgileniyor. Böylece başka yerde günlerce süren işlemlerini birkaç saatte halledip evinize ya da işinize gidiyorsunuz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder