Yardley | Invigorating Blue Orchid Duş Jeli & Vücut Losyonu

Merhabalar!

Çikolata, karamel ya da vanilya kokularını sevmeyen var mı? Ben bayılıyorum! Özellikle karamelli kremler beni benden alıyor. Fakat itiraf etmeliyim ki, kışın biraz ağır geliyor. Sık kullandığım ürünleri bile kokusu ağır geldiği için daha seyrek kullanmaya başlıyorum ve daha ferah kokulu alternatifler aramaya başlıyorum.

Yeni keşfim ise İngiltere'den ithal Yardley vücut bakım ürünleri. Yardley ürünlerinden daha önce parfüm kullanmıştım ve ferah kokusuna bayılmıştım! Şimdi de Blue Orchid (Mavi orkide) serisini kullanıyorum. Bir de Peony (Şakayık) ve Daisy (Papatya) serisi var ve her bir serinin kendine has vaadi var.

Benim kullandığım Mavi Orkide ürünleri canlandırıcı özelliğe sahip. Papatyalı serisi neşe ve şakayık serisi de enerji veriyor, ne tatlı değil mi? Yazın istediğimiz bir kaç şey de bu!İşte şık ambalajlarıyla ve mis kokulu mango, portakal, frenk üzümü ve mavi orkide harmanıyla Mavi Orkide serisi.

Yardley London ürünleri adından da anlaşılabileceği üzere İngiltere'den ithal ve Gratis'de satılıyor. E vitamini, Q10, shea yağı ve badem yağı ile cildi nemlendiriyor, doğal olarak nemlenen cildin yaşlanması da gecikiyor. Alkol, iki tür paraben, sls ve fenoksitanol içerdiğini de üzülerek belirtmek durumundayım. Duş jelinde içeriğe çok önem vermesem de, vücut losyonunda dikkat ediyorum.


Ürünlerin ambalajları tertemiz görünümlü ve sağlam olduğu kadar da kullanışlı. Ağız kısmından ihtiyacınız kadar ürünü kolayca alabiliyorsunuz. Üzerindeki mavi orkide görseli beni en çok etkileyen şey : )

Duş jeli köpürme ve temizleme konusunda oldukça başarılı. Gerginlik ve hassasiyet yaratmadı. Kalıcı bir kokuya sahip. Ben bu kokuyu duştan sonra vücut losyonunu da kullanarak daha kalıcı hale getiriyorum. Uzun süre ferah ve temiz kokuyorum ve yazın, en çok hoşuma giden şeylerden birisi bu.

Şans eseri bu ürünlerden elimde ikişer tane oldu, bakalım uzun süre kullanımda nasıl sonuçlar verecek?

  •      Invigorating Blue Orchid Duş Jeli 200 ml – 12,90 TL
  •      Invigorating Blue Orchid Vücut Losyonu 250 ml – 17,90 TL


Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder