Maybelline Baby Lips | Peach Kiss


 Merhabalar! 

Maybelline Baby Lips o kadar konuşuldu, o kadar tartışıldı ki yazmadan geçmek olmaz diye düşündüm.

Büyük tartışma yaratan balmların Türkiye'ye gelmesini uzun süre bekledik. Geldiğinde de o Gratis senin, bu Watsons benim renklerini kapmaya uğraştık. (Ben hariç, burada ne Gratis ne de Watsons var, fakat beni düşünüp hediye eden böyle tatlı arkadaşlarım var ^,^ )Fakat şu ki, alanlardan bir çoğu 'Beklediğimize değmedi' dedi. Bakalım bana göre beklediğimize değdi mi?

Bana göre Baby Lipsler, tam bir koleksiyon ürünü. Farklı lip balm denemeyi sevenler ve benim gibi bunu hastalık derecesine getirip piyasada ne varsa toplamaya çalışanlar mutlaka denemeli bence. Sevimli ambalajları ve muh-te-şem kokularıyla daha kullanmadan beni büyülemeyi başarmıştı. Şeker mi şeker bir kokusu var Peach Kiss'in!Görünüşe göre bir çok kozmetik sever ambalajı, kokularını ve tinted balmların verdiği hafif ve tatlı rengi çok sevdi! Baby Lips'in en çok tartışılan özellikleri de nemlendirmeleri oldu. Bana göre nemlendirmesi mükemmel değil fakat yetersiz de değil. Normalin bir tık üstünde, yani çok sorunlu ve çok kuru dudakları olmayanlar ya da Roaccutan benzeri tedaviler görmeyenler için yeterli. Ben gün içinde 2-3 kez tazeleyerek dudaklarımı gün boyu nemli ve sağlıklı tutabiliyorum. 

Maybelline Baby Lips, farklı renkli ve aromalı seçenekleri ile koleksiyoncuları epey zorluyor : ) İşte çeşitlerinden bir kaçı, siz de Google'da aratarak diğer çeşitlerine de göz atabilirsiniz henüz Türkiye'de olmayan farklı ambalajlar da mevcut.

Verastic.com'dan alıntıdır

Aranızda Baby Lips'i deneyen var mı?


Sevgiyle kalın!

11 yorum:

 1. Peachkiss i denemeyi çok istiyordum ama içinde ışıltılar var diye vazgeçmiştim. Sırf şu cici ambalajı için bir tane almak istiyorum ama :)

  YanıtlaSil
 2. Pink Punch denedim nemlendirmesini çok beğendim ancak en koyusu bile renk vermiyor. Rujların altına kullanmak için fiyatlarına göre iyiler bence :) Güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de öyle nemlendirmesi gayet güzel :))

   Sil
 3. lip balmlarda doğal içerikli olmayanları pek kullanmıyorum ama gerçekten sırf meraktan bi tane aldım :) kokusu ve ambalajı gerçekten çok tatlış ama sıradan bir lip balm gibi geldi bana..
  senin fotoğraflarına ayrıca bayıldım ama bi de peach kiss alasım geldi, o derece! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım bem de karşı koyamıyorum :) Bu arada temiz içerikli balm önerin var mı banaa :)

   Sil
  2. burt's bees gerçekten çok başarılı sanırım en doğalı ve en sevdiğim, yes to carrots C me smile nemlendirmesi çok iyi.. şimdi hurraw deniyoruz ekip olarak, haftaya "denedim biliyorum"da yazıcaz ;)

   Sil
  3. O zaman merakla bekliyorum yazınızı ^,^

   Sil
 4. Bende almadım,Ankara'da olmama rağmen gidip bakmadım :) ama ambalajları çok güzel

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. De mi de mi ambalajlar harika kokular da öyle :)

   Sil
 5. Çok abartılan bir ürün olduğunu anlamış oldum valla Eda'cım kullanınca. Güzel ambalajları olmasa bir hiçler gözümde :)

  YanıtlaSil