Farmasi Bubble Bath | Star Fruit


Merhabalar!

Farmasi ürünleriyle oldukça iyi anlaşıyorum. Bir-iki ürünü hariç sürekli kullandığım ve tekrar alınacaklar listeme giren bir çok ürünü var. Sanırım bu duş jeli de listeye girecekler arasında. 

500 mililitrelik boyuyla, bitecek diye korkmadan kullanabiliyorum. Üstelik 500 mililitrelik, konsantre hali. Yan bu üründen, 1000 mililitrelik bir verim alıyorsunuz ki bu da normalde kullanacağınız duş jelinin yarısı, bu üründe yeterli demek oluyor.

İşte ürünün neşeli ve sevimli ambalajında Farmasi Bubble Bath;Önelikle belirtmeliyim ki ürün üç amaçla kullanılıyor; şampuan, duş jeli ve banyo köpüğü olarak. Şampuan olarak kullanacağımı sanmıyorum ama denemek de istiyorum. Küvette kullanmadığım için banyo köpüğü olarak da kullanmıyorum ama köpürmesinin muhteşem olduğunu var sayarsak, küvette kullananların memnun kalacağından eminim. Ürünü duş jeli olarak kullanıyorum.

İlk kullandığımda, diğer duş jellerinde kullandığım kadar ürünü life döktüm ve kısmen köpük banyosu yaptım. Köpürmesi gerçekten inanılmaz! İlk defa bu kadar köpüren bir duş jeli kullandım.

Sonra daha az kullanılması gerektiğini fark ettim, bir kaç damla ürün yetiyor da artıyor bile! Hem iyi köpürdüğü hem de konsantre olduğu için oldukça bereketli.


Ürün limon ve aloe vera içeriyor. Sanırım içeriğindeki aloe veradan kaynaklı, ciltte gerilme ya da tahrişe yol açmıyor. Kokusu limonlu bulaşık deterjanlarına benzese de, ben onların da kokusunu çok sevdiğim için benim için sıkıntı yaratmadı.

İçeriğe gelecek olursak;


Paraben türevleri içermediğine seviniyor olsam da, ikinci sırada sodium laureth sulfate içermesine üzüldüm, sanırım bu yüzden bolca köpürüyor. Ayrıca cocomide de içeriyor.

Rose Garden ve Spring Breeze aromalarıyla ürünün iki çeşidi daha var. Gül kokularından çok hoşlanmasam da, diğerini merak ediyorum ve bir Farmasi temsilcisi bulduğumda onun da siparişini vereceğim.

Fiyatı sanıyorum 9.99 TL


Sevgiyle kalın!

3 yorum:

 1. Konsantre çamaşır ilaçlarıdan sonra duş jelleri. Farmasi atak yapmış sanki :) SLS, SLES olmasa yok diye reklam yapıp ASL koyuyorlar malesef. Limon ve gül kokularını hiç sevmem ama güzel kopuruyorsa bu 2li tam annemlik. Kadın az kopurunce temizlendiğini hissetmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geren ilk gördüğümde çok şaşırmıştım..

   Sil
  2. Lavanta kokulusu da var ve benim favorim o :)

   Sil