Cosmedic Laboratory | Göz Çevresi Roll On

Merhabalar!

Plasenta ürünlerini, kremlerini, serumlarını bir çoğumuz duymuşuzdur. Tabi plasenta gibi ilginç bir içeriğin bakım ürünlerine girmesi de bende olduğu gibi bir çoğumuzda merak uyandırmıştır.

Bir hayli geç kaldığımı düşünsem de, ilk defa plasenta içerikli bir ürün denedim. Çok farklı olduğunu düşünüp biraz ön yargıyla yaklaşsam da, kullanım olarak günlük kullandığımız ürünlerden farklı olmadığını gördüm. Farkı, içeriği ve diğer ürünlere göre bir tık yukarıda olan etkileri.

Ve işte Cosmedic Laboratory'den plasenta özlü göz çevresi roll-onÜrünün ilk dikkat çeken özelliği tabi ki de ambalajı. Ürün, açık yeşil renkte ve tutuşu kolay bir ambalajda. 15ml gbi az miktarda olması sizi yanıltmasın, oldukça bereketli bir ürün.

Ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve diğer göz kremlerinde olduğu gibi bu ürünü de buz dolabında saklıyorum böylece kullandığımda göz çevresi şişlikleri ve morlukları azaltma etkisi biraz daha yükseliyor. İçerdiği kafeinle, gözlerin yorgunluğunu alıyor diyebilirim, hele de benim gibi uykusuzluk çeken biriyseniz bu tarz ürünler sizi kurtarmaya yardımcı olacaktır : )

Bu yeterli mi? Tabi ki hayır çünkü bir çok ürün kafein içererek aynı etkiyi vermeyi hedefliyor fakat bu ürün, içerdiği Brezilya ginsengi ile (Ginseng tam bir enerji bombasıdır.) göz çevresine bir enerj, bombası gibi nüfuz ediyor. Aynı zamanda beyaz zambak ve marapuama gibi bir çok bitki özüyle yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcı oluyor. Göz çevremde henüz yaşlılık belirtisi olmadığı için bu ürünü nemlendirme ve yorgunluğu-şişkinliği giderme yönlerinden inceleyebiliyorum.

Ürün su gibi sıvı bir yapıda olmasına karşın, yoğun bir nemlendirme sağlıyor. Biraz geç emiliyor fakat emildiğinde ipeksi bir his ve gerçekten nemli bir cilt bırakıyor.


Ürünü temiz göz çevresine, metal roll-on başlığı ile masaj yaparak uyguluyorsunuz. Dolapta tuttuğumda soğuyan metal roll-on başlığı bile gözlerimin yorgunluğunun dinmesine yardımcı oluyor.

Ürün 15ml lik ambalajında, şu an indirimde 69 TL gibi bir fiyatta. Buradan satın alabilir ve diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.


Sevgiyle kalın!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder