Benri Renkli Saç Spreyi | Pembe

Merhabalar! Saçlarımı kalıcı olarak boyamıyorum. Sadece bir kere, Fenerbahçe şampiyon olduğunda sarı laciverte boyatmıştım ve denizde lacivertin akarak yeşile dönmesiyle, bütün yaz Brezilya gibi gezmiştim. İlk ve son saç boyamam oldu zaten : )

Sonrasında daha geçici ve daha eğlenceli çözümler aramaya başladım. Bunlardan birisi saç tebeşirleriydi. Saç tebeşiri pek kimse tarafından bilinmiyorken hele de bloglarda bile yazılmamışken, ben saçlarım rengarenk geziyordum bu yayınımda görebileceğiniz gibi. Fakat onlar da uzun vadede saçımı fazlasıyla yıprattığı için normal olmaya karar vermiştim ki Gratis'den gelen Benri Renkli Saç Spreyi'ne karşı koyamadım!Öncelikle renginden bahsedeyim. Diğer pembeleri kıskandıracak, canlı ve parlak bir fuşya pembe. Ürünün rengini vermesi için iyice çalkalayıp 15-20 cm uzaktan püskürtmeniz gerekiyor ve bu işlem sıranızda yüzünüzü kapatmanız gerek çünkü bir anda pespembe olabilirsiniz.

Ürünün simli bir yapısı var. İyice çalkalanarak sıkıldığında simler, içindeki sıvı aracılığıyla saça yapışıyor ve pembe bir görünüm veriyor. Yani ürün aslında pembe boyadan değil, mikro pembe simlerden oluşuyor.

Ürün, çok eskiden evimizde olan ve benim gizli gizli sıktığım zambak kokulu oda spreyine benziyor, bana eskiyi hatırlattığı için sevdim ama ağır kokulara hassasiyeti olanlar rahatsızlık duyabilir. Deneme imkanları varsa deneyerek almalarını öneririm.


Bu simlerin saça tutunuşu maalesef çok iyi değil. Uygulama sonrasında fön makinesiyle ürünü saçıma sabitlesem de, kısa sürede dökülmeler yaşadım. Elimi sürdüğümde simler ele geldi bu yüzden, bu ürünü özel bir günde saçıma topuz gibi sabit bir şekil verildiğinde uygulayacağım.

Ürünün saçlarımda duruşu şu şekilde, saçlarım açık renk olduğu için güzel renk verdi.


Ürünü ve farklı renklerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.


2 yorum:

  1. Rengi çok tatlı durmuş <3 Ama toz toz olmuş sanki sevmedim öyle durmasını :/

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet mini mini simlerden oluştuğu için öyle üstelik dokunduğun an dökülüyorlar :/

      Sil