Yazlık Ojeler | Golden Rose Holiday 66

Merhabalar! Yaz gelince ojelerin de renkleri değişiyor, mat ve boğucu kahvelerden, grilerden, bordolardan parlak renklere, pastellere, nar çiçeği ve mavi tonlarına geçiş yapıyoruz.

Golden Rose Holiday serisinin 66 numarası da somon rengi ve kum efektli oje. Kum efektli ojelere bayılıyorum, bu da holiday serisine devam etmem için en büyük sebep olacak : )

Şık ambalajında tombik bir fırçaya sahip.  Bu tombik fırçalarla artık barıştım diyebilirim, Sally Hansen ojeleri yüzünden nefret etmiştim zamanında.


Sürüldükten sonra hızla kuruyarak kumlu bir doku bırakıyor. Ben kumlu ojeleri çok seviyorum, hem dayanıklı oluyor ve kolayca bozulmuyorlar hem de görünümleri harika. İki katta da istediğim görüntüyü elde ediyorum.

Ojenin tırnakta duruşu şu şekilde;


Holiday serisinin bolca rengi mevcut ve her bir rengin fiyatı 7.15TL, dilerseniz online olarak buradan satın alabilirsiniz. 

73, 71, 69, 62, 90 alınacaklarım arasına girdi bile : ) 


8 yorum:

 1. Dokulu ojeleri çok seviyorum rengi de harikaymış güle güle sür sürüştür :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman bu oje tam senlik ^,^ Teşekkürler

   Sil
 2. Tam yaazlık bir harika :) İnanır mısın daha hiç dokulu oje denemedim :) 1-2 tane alıp kardeşime verdim :) Böyle güzel durunca alıp deneyesim geldi :)

  YanıtlaSil
 3. Rengine bayıldıııım <3 :) O güzel ellerine de çok yakışmışşşş :*

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Güle güle kullan cnm.Bende geçen hafta 3 tane aldım bunlardan 63,60 ve 75 numara.Fakat 60 numarasını hiç sevmedim.Dokulu oje gibi değil bildiğin simli oje gibi duruyor. Tırnaklarımda hiç beğenmedim nedense.Bu renkte çok kafam karışmıştı keşe bunu atsaymışım sepete. Eğer neon renk seviyorsan 75 numaraya göz at derim harika bir pembee :D Öpüyorum...

  YanıtlaSil