Yeni Veet Naturals Serisi

Merhabalar! Bugün her kadının, Adriana Lima'nın bile ortak derdine en pratik ve kullanışlı çözümler getiren Veet'in yeni serisi Naturals ile tanışıyoruz! Serinin adı içeriğindeki doğal shea yağı ve %100 doğal içerikle zenginleştrilmesinden geliyor. Shea yağı, cildi nemlendiriyor ve elastikiyetini korumasına yardımcı oluyor. 

Bildiğimiz üzere, bir çok tüy dökücü ya da sir ağda tüylerden kurtulmamızı sağlarken cildimizde hasar bırakıyor. Veet bu serisiyle bu hasarı en aza indirgemeyi amaçlamış. 

Seride üç ürün var, bu ürünleri tek tek inceleyeceğim;

Veet Naturals Sir Ağda Bantları
Veet'in sir ağda bantlarını önceden de kullanıyordum ve memnundum. Uygulama sonrası yıpranmış bir cilt bırakmaması benim için büyük bir artıydı. Fakat Naturals serisi ile Veet bir adım öne geçti diye düşünüyorum. Uygulama sonrası gergin ve kızarık olmayan cilt ve uygulamanın az ağrılı geçmesi Veet Naturals serisi ile hayatıma devam etmeme olanak sağladı.

Bir paket 12 ağda bantı ve 2 adet temizleme mendili içeriyor. Bu temizleme mendilleri neden az anlayabilmiş değilim her zaman yetersiz buluyorum. Temizleme mendilleri de ayrıca nemlendirici içeriyor.

Kısacası, Veet Naturals sir ağda bantları tatilde mutlaka yanıma alacaklarım arasında. Pratik ve hızlı uygulama sağlıyor. Fiyatı 18,99 TL.

Veet Naturals Yüz Sir Ağda Bantları

Serideki favori ürünüm yüz sir ağda bantları. Dudak üstü, yanak ve çenede kullanılabiliyor. Ben dudak üstünde kullandım. Tek seferde bütün temizlik sağlamadı fakat bantı tekrar ısıtarak tekrar uygulama yaptığımda bu sorunu aştım. Ürünün içeriği vücut için olan sir ağda bantlarıyla aynı.

Ben gibi kuaförlerden nefret eden bayanlar için harika ve pratik bir ürün. Ayrıca yaz tatilinde ve seyahatlerde de büyük kurtarıcı ^,^ Bu bantların da kutusunda 20 adet bant var ve  fiyatı 24,99 TL. 

Vücut bantlarıyla içeriği aynı olmasına ve boyut olarak çok daha minik olmalarına rağmen fiyatının neden yüksek olduğunu anlayamadım fakat tekrar alacağım bir ürün.

Veet Naturals Tüy Dökücü Krem
Tüy dökücü kremlerle aram çok iyi değildir. Şu ana kadar kullandığım tüy dökücü kremlerin neredeyse hepsi cildimde tahrişe ve yanmaya neden oldu. Ayrıca tüy dökücü kremlerin etkisi çok kısa sürüyor. Sir ağdada olduğu gibi tüyler uzun süre sonra değil de, bir kaç gün içinde tekrar belirginleşmeye başlıyor. 

Bu ürünü de korkarak kullandım, neyse ki tahriş ya da yanma gibi bir sorun yaşamadım. 


Ürün kutusundan spatulasıyla beraber çıkıyor ve spatula uygulamada kolaylık sağlıyor. 90ml lik ürün oldukça bereketli olacağa benziyor çünkü çok az bir ürün yeterli oluyor. Yüzde, genital bölgede kullanılmadığını belirtmek isterim. Fiyatı 18:99 TL. 

Veet Naturals serisini genel olarak başarılı buldum, yüz ve vücut için sir ağda bantları tekrar alacaklarım arasında. Tüy dökücü kremi de oldukça başarılı ama kullanma alışkanlığım olmadığı için sanırım bitince almayacağım. 


Bu ürünü deneme fırsatı verdiği için logodaş olduğumuz Yöntem PR'a teşekkürler : ) 


Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. Güzel günlerde kullan mamontenkam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tenk yuuu bunun güzel günü mü olur dert :)

   Sil
  2. Nefret ediyorum vallahi bu dertten :D işkence gibi :D 20 yaşımı bekliyorum. Hormonlar durmaya başladığı için epilasyon yaptirabilcem :D

   Sil
  3. Kesinlikle katılıyorum :)

   Sil