Catherine Arley | Silky Touch Long Lasting Eyeliners

Merhabalar! Bugün hepimizin çok eskilerden bildiği, annelerimizin hatta anneannelerimizin bile aşina olduğu Catherine Arley markasını ilk defa Mamontenka'ya konuk etmenin mutluluğunu yaşıyorum! 

Öncelikle markanın yeni çıkacak olan Gold Serisi'ni çok yakında burada göreceğinizin haberini vereyim. Bugün ise, Silky Touch Long Lasting Eyelinerları inceleyeceğiz.


Bu eyeliner kalemleri fotoğraflarken çok eğlendim! Çünkü renkler çok canlı ve çok eğlenceli. Seride her kadının favori rengini bulmak mümkün.


 • Seri klasik kalem şeklinde, asansörlü değil. Kalemtraşla açarak kullanıyorsunuz ve açarken biraz zorlandıım diyebilirim. (Keşke asasnsörlü olsalardı.)
 • Renklerin pigmentasyon yüzdesi oldukça yüksek. Yani kalem ucunda gördüğünüz rengi sürdüğünüzde aşağı yukarı aynı rengi elde ediyorsunuz.
 • Kalemlerin yapıları oldukça güzel, yoğun fakat sürümü kolay. Sadece aşağıda gördüğünüz 209 numaralı kalemi sürerken bastırmamama rağmen ucu dipten koptu ve düştü. Tekrar açıp kullandığımda böyle bir sıkıntı yaşamadım. Kargonun azizliğine uğramış olabilir : )
 • 'Lang Lasting' yani uzun süre kalıcı ibaresinin hakkını veriyorlar. Uzun süre akmadan durabiliyor ve hemen göz pınarlarına dolmuyorlar. Buna karşın çıkarırken de zorluk yaşamadım, çabuk çıktılar.
 • Kalemleri kullanırken göz pınarlarınızı ve diğer uygulama alanlarını bir peçete yardımıyla kurutup sonra kullanmanızı öneririm böylece kalıcılığını %100'e kadar artırabilirsiniz.


Kalemlerden favorilerim göz pınarlarımda çok sık kullanacağım 201 ve çok tatlı ve parlak bir mavi olan 207. Çok beyaz tenli olduğum için koyu renk kalem kullandığımda çok abartı duruyor. Sade makyaj sever biri olarak göz altlarıma koyu kalem sürmüyorum. İleriki günlerde bu kalemleri kullandığım bir makyaj yayınlayabilirim.


Koluma swatch yaptığımda, sabunla renklerde kıpırdama dahi olmadı! Çok şaşırdım. Ama çift fazlı temizleyiciyle minik bir dokunuşla yok oldular. 

Bu kalemler için Catherine Arley'e kocaman teşekkür ediyor ve sizleri kalemleri ve diğer ürünleri incelemek için Catherine Arley Online Alışveriş Sitesi'ni gezmeye davet ediyorum ^,^


Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Pop of color makyaj için gayet güzeller =) Güle güle kullan tatlım ^^

  YanıtlaSil
 2. UUU çok şeker bir post olmuşşş bayıldım :)

  YanıtlaSil
 3. Renkler gercekten cok joker secimlerden olusmus hani hepsi alinasi . Goz kalemi doyince akan sular durur bende her markaya fitim yeterku guzel olsun bu arada tuyona bayildim oyle denicem bir daha surmeden operin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman hwm pürüzsüz sürülüyor hwm de istesen dw çıkmıyor bpmba oluyor Kermitim öyle dene :)

   Sil