Canlandırıcı Tonik | Cosmedic Laboratory Complex Therapy

Merhabalar! 

Şu sıralar, cildim epey yorgunken tanıştığım temiz içerikli, ferah kokulu ve etkilerini çok sevdiğim bir ürünü sizlerle tanıştırmak istedim. Rus markası Cosmedic Laboratory'nin ürünü Complex Theraphy, yani yüz ve boyun bölgesi için canlandırıcı tonik.  • Ürün alkol içermiyor
 • Yorgunluk belirtilerini geçirmede çok etkili. Gerçekten de kullanımın hemen sonrasında bile cilde dinlenmiş ve duru bir görünüm kazandırıyor. 
 • Ürün parfümlü, parfümün kokusu çok temiz ve bitkisel bir koku. Ben rahatsız edici bulmadım, kokuya hassas olanların da rahatsız olacaklarını düşünmüyorum zaten çok hafif bir koku ve ciltte kalmıyor.
 • Ben ürünü makyajımı temizledikten sonra, sabah ve yatmadan uyguluyorum. Cildimin toparlanmasına yardımcı oluyor ve gerçekten de dinç bir görünüm veriyor :) Bu etkiyi gerçekten çok sevdim!
 • İçeriğinde bir çok bitkisel ekstre var. Papatya, avokado, nergis özleriyle cilde doğal bakım yapmayı amaçlıyor. 
 • Cildimi tahriş etmedi, kızarıklık veya yanma hissi oluşturmadı. 
 • İçerdiği Allantoin ile cildin iyileşmesine, kızarıklıkların gidermesine yardımcı oluyor. Ürünün vaatlerinde bu özellik bulunmasa da içerik listesinde orta sıralarda yer alan allantoinin böyle bir artısı olacağını gözlemleyebilirsiniz. 


Ürün 150ml lik ambalajında. Ambalajı plastik, fakat kullanışlı. Dilediğiniz kadar ürünü pamuğa alarak uygulama yapabilirsiniz.

Ürün içeriği şu şekilde;


Ürünün sevmediğim yanı, fiyatı. 150ml lik ambalaj normalde 65 TL. Keşke herkesin ulaşabileceği bir fiyatta olsaydı.

Fakat ürünü daha uygun fiyata almak isterseniz SM Kozmetik'de şu anda indirimde. 49 TL'ye satın almak için buraya tıklayabilir ve diğer ürünleri yine SM Kozmetik sitesinden inceleyebilirsiniz. Gerçekten çok farklı ürünler var, çnümüzzdeki günlerde de ürünlerden bazılarını yazacağım ^,^

Sevgiyle kalın!

2 yorum:

 1. Hiç duymadığım bir marka ama Rus dedin ya tamam dedim güzellik sırları bu =P :)

  YanıtlaSil
 2. Çok ilginç bir ürünmüş :) buda listeye yazıldı :)

  YanıtlaSil