I Love | Raspberry & Blackberry Duş Jeli

Merhabalar! Watson's mağazalarında satılan I Love ürünlerine ve muhteşem kokulaırna bir çoğumuz aşinayız. Hatta bu seriyi şurada, bu seriden el kremini de burada sizlerle paylaşmıştım.

Şimdi ise kokusunu çok sevdiğim ve I love serisininden favorim olmaya hak kazanan Raspberry & Blackberry (Ahududu ve böğürtlen) Duş Jeli sırada.

Öncelikle belirteyim ki günlük hayatta duş jeli alıp kullanan biri değilim. Duşta saf ve doğal sabunları tercih ediyorum fakat arada sırada kaçamak yapıp kokusuna karşı koyamadığım duş jellerinden kullanıyorum.

Duş jelinin kapağını açıp kokladığımda, eskiden topladığım böğürtlenler ve anneannemin o böğürtlenlerle yaptığı reçel aklıma geliyor. Gerçekten doğal bir koku ve tıpkı bahsettiğim böğürtlen reçeli gibi kokuyor. Bazıları bu koku için 'Plastik kokusu' demiş. Ben de şunu fark ettim, ürün ilk alındığında güzel kokuyor fakat maalesef 1-2 ay sonra o koku giderek yerini yapay bir plastik kokusuna bırakıyor.

I Love serisinin ambalajları sevimli bir görünüme sahip. Kullanmadığımda bile, banyomda dekor olarak kullanıyorum.

Duş jelinin rengi de kokusu kadar sevimli. Cilde verdiği temizlik hissi, cildi germemesi de büyük artılardan. Ayrıca duştan çıktıktan sonra kokusunun kısa bir süre de olsa benimle kalmasını seviyorum.


Bence ürünün eksilerinden biri de, içeriği. SLS içeriyor, keşke olmasaymış. Yıkanıp giden ürünlerde bu ürünü sorun olarak görmüyorum, ciltte kalmıyor sonuçta fakat daha da severek kullanabilirdim.


Sevgiyle kalın!


4 yorum:

 1. Ben kokusunu çok yapay buldum..Duş jelleri konusunda BBW'yi tek geçerim..En kısa zamanda denemelisin..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duş jellerinin geneli öyle :) BBW ürünlerini ben de çok seviyorum ama onlarda bile doğal koku yok gibi bir şey

   Sil
 2. Bbw nin de bazı kokuları yapay mükemmel duş jelini bulmak zor zaten en sevdiklerim hep içerik olarak sınıfta kalmıştır ama tende durmadığı için söylediğin mantıklı adaşım ^^ Bu serinin kokusunu çok sevdim ve Selinin bana gönderdiği cherry blossom geldi aklıma kokusu birebir neredeyse <3 Görsellerin sayesinde iştahım kabardı hazır eve yeni gelmişken bir duşa atayım kendimi :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duş jelinde içerik gerçekten sıkıntı tek avuntum ciltte kalmaması :) Harika kokuyor gerçekten ♡

   Sil