Elite Kozmetik Oje | 807 & 805

Merhabalar!

Oje yayını yapmayı o kadar çok özlemişim ki! Hangisini sürüp neler yapacağımı şaşırıyorum.. Şu sıralar favori ojelerim ve merakla keşfettiğim oje markası ise Elite Kozmetik ojeler. Şurada neon ojeleri deneyimleyip paylaşmıştım, sıra geldi yavaş yavaş hologram yapılı ojelere paylaşmaya.Bu markanın ojelerinin yapısını genel olarak beğeniyorum. Gerek neon ojeler, gerek simliler, gerek ise klasikler oldukça kaliteli ve sürümü kolay ojeler. Fakat hologram yapılı ojeleri diğerlerine nazaran daha çok sevdim ve daha kaliteli buldum. Hiç çizgilenme yapmadan kolayca sürülüyor ve hızlıca kuruyorlar. Tek katta yeteri kadar renk verse de, yoğun bir renk için iki kat sürmek yeterli oluyor. 

Görselde tırnaklarımda iki kat oje mevcut. Altın renkli oje 807, siyah ise 805 numara. Fotoğrafta ışık yansımaları belli olmasa da, ışıkta tırnaklar hareket ettikçe içindeki mikro pırıltılar ışığı farklı renklerde yansıtıyor ve ortaya ışıl ışıl bir görüntü çıkıyor, görülmeye değer!

Elite Kozmetik online alışveriş sayfasından bu ürünü satın alabilirsiniz. 


Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. Bende o bantlardan istiyorum ^^ Süper olmuş ellerine sağlık :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir sipariş daha verdiğimde ikimize de alacağım ^,^

   Sil
 2. Siyah ojenin rengine bayıldım ^_^ Bir görsem ojelerini alacağım da işte. Bir oje için online alışveriş de yapmayayım diyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten çok güzel bir siyah, o kadar oje arasından favorim bu oldu :)

   Sil